Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetem mellett van idő...

Egyetem mellett van idő teljes napi 8 órában dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nappali mellett nem dolgozhatsz, levelező mellett igen, de hogy a suliba hogy fogsz eljárni meg tanulni az egy külön mese
2012. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hova jársz, milyen szakra, vagy hogy bejársz-e.


Nekem olyan órarendem van, hogy reggel 8-tól este 6-ig lyukas nélküli órákkal sem fért bele minden az órarendbe, így még pluszban voltak összevonások, vagy előfordult hogy szombaton is be kellett menni.


Ha te minden órára bejársz (főleg ha olyan órák vannak elszórva a napban hogy muszáj ott lenni), erőd sem lenne még 8 órát lehúzni egy munkában.

2012. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, én dolgoztam egyetemista koromban a Mindiák Diákszövetkezet szervezésében. Pl. jégkrémet csomagoltam délutáni ill. éjszakai műszakban az első két évben (akkor fontos azért a jelenlét a szemináriumokon). A többi évben pedig heti három napot, az már ment délelőtt is- szállítmányozó cégnél szintén a diákszövetkezet szervezésében. (10 éve voltam egyetemista)
2012. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hármas válaszoló vagyok- elég fárasztó volt... Előfordult, hogy vizsgáról haza küldött a tanár, és mondta hogy jöjjek be szombaton vizsgázni és pihenjem ki magam, mert látja, hogy fáradt vagyok:) De sikeresen elvégeztem anno, és van egy jó állásom azóta:)
2012. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!