Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez barátságnak nevezhető?

Ez barátságnak nevezhető?

Figyelt kérdés

Szóval.Van egy legjobb barátom (lány,én is az vagyok),jól megvagyunk vele,nem is érzem azt,hogy nem,de bizonyos apró gesztusok azért nekem hiányoznak! (például ha történik valami fontos dolog az iskolában,nem szól róla,de azt nem mondanám,hogy rosszindulatú lenne!!!)Úgy érzem,egy barátság az egyenlőségről szól,a két félnek egyformán kell részt vennie benne.Én valahogy vonzom az olyan barátokat,akiknél én a kapcsolatunkba sokkal többet adok bele.Nem tudom miért.

Nevezhető az ilyen "legjobb barátnak" vagy inkább csak haver,és még nem találtam meg azt az embert,aki a szó szoros értelmében a legjobb barátom tudna lenni.Vagy velem van a baj,és mindig így fogok járni?


2009. jún. 24. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
szerintem még nem találtad meg.Jujj,nekem az állítólagos legjobb barátom,ha összeveszünk,mindig elmond mindenkinek minden titkomat.Szóval még énsem találtam meg.
2009. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
nekem van legjobb barátnőm. 3 év 1 padban...most ugyan más egyetemre járunk, de kapcsolatban maradtunk. és még mindig legjobb barátok vagyunk. én azt mondom fontos a haver is, de azt tudni fogod hogy valaki igaz barát. legjobb barát 1 van, majd rád talál. énis így voltam, anno csak azért ültünk egymás mellé, mert menekültünk 2 másik ember elől...aztóta meg jóban rosszban. nyugi, megtalálod majd az illetőt.
2009. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez nem igazi barátság. Nekm is egy igaz barátnőm van, őt bármikor bárhol hívhatom, még az éjszaka kellős közepén is és ez oda vissza működik. együtt sírunk vagy nevetünk vagy vígasztaljuk egymást. Semmi titkunk egymás előtt mert nem nézzük le a másikat legyen az rossz akkor sem. Reális tanácsot adunk egymásnak és mindent elmondhatunk egymás között, mert nem szégyelljük, legyen szó bármiről. ez igaz barátság. Te is megtalálod ne aggódj. Akire nem gondolnál majd ő lesz. Mi pl utáltuk egymást 16 éves korunkig. Azóta elválaszthatalanok vagyunk. Ez már 10 éve és a véletlen kényszerített minket arra hogy beszélgessünk, nem hiába. Nagyon szeretem és meg is bízhatok benne.
2009. szept. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!