Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől nevezhető egy kapcsolat...

Mitől nevezhető egy kapcsolat igaz barátságnak?

Figyelt kérdés
Minden ember másmilyen és máshogy mutatja ki az érzéseit, de mi az ami nem hiányozhat egy igaz barátságból?
2010. ápr. 4. 22:44
 1/3 A kérdező kommentje:
A legjobb barátommal volt egy kis vitánk. Nem minden úgy történt, ahogy terveztem és akkor mondtam neki, hogy akkor már biztos nem vagyok fontos neki. Ez többször előfordult. Megbeszéltük és rájöttem, attól még hogy én vagyok a legfontosabb neki, nem törődhet mindig csak velem. Elgondolkodtató egy beszélgetés volt és remélem, hogy emiatt nem változik semmi.
2010. ápr. 4. 23:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy őszinték vagytok egymással, sok időt töltötök együtt. Kerülitek a veszekedést, és nem viselkedtek úgy minta testvérek vagy szerelmespárok. Ezek biztosan nem hiányozhatnak belőle. Nem mondom, hogy egyáltalán nem veszekedhetsz, de ha már sikerült összeveszni vele, érezned kéne valami nagyon bántót, még akkor is ha ő veszett össze veled.
2010. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:

Én talán kicsit maximalista vagyok, de nálam a barátság úgy néz ki, hogy a két barát nem gondolkodik a saját érdekein külön-külön.

Ha olyan döntést hoz egy barát, ami a másikat is érinti, akkor a kettejük érdekét együtt veszi figyelembe.


Szerintem amikor ez megvan, +hajlandóak vagyunk mindig elfogadónak lenni hülyének nézés helyett, akkor minden más magától megy.

2010. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!