Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek verekedjek egy...

Szerintetek verekedjek egy cigánnyal? Annyira felhúzott

Figyelt kérdés
Egy súlycsoportban vagyunk. Mert bejött a terembe ledobta a cuccát és pofon vágott én visszafogták magam és nem akartam vissza ütni. És mindenki azzal piszkál hogy nem verem meg de nem akarok találkozni a kigyúrt kan apjával.

2012. máj. 8. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem döntsd el Te. Ahogy neked jó.
2012. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még nem verekedtem nem tudom hol vannak a határok erőböl az arcát az orrát nem mert meghal de ő befogja tartani a szabályokat?
2012. máj. 8. 22:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fogja betartani a szabályokat.
2012. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Szinte 100%, hogy nem fogja betartani a szabályokat, mivel nálunk nincsenek is szabályok, nem kizárt, hogy bicskát is tart magánál, és ha visszaütsz, fix hogy másnapra velejön a suliba az egész családja. Ha a tanár ki akarná zavarni őket, azt is megvernék. Mondhattok köcsög rasszistának, de nem kell ahhoz utálni őket, mindenki tudja, hogy ilyenek, max nem merik bevallani maguknak, hogy tényleg.

Hol laksz egyébként? Ugye nem abban a híres faluban, ahol a cigányok tanárokat meg gyerekeket vernek állandóan? Mert akkor sajnállak, az a falu menthetetlen.

Hány évesek vagytok? És fiúk/lányok? Mindenképpen próbáld meg elkerülni, mert az egész állam összes szervezete csakis őket védi, még ha videóra veszed, hogy megvert, akkor is te lennél a hibás. Sajnos ez van, majd ha felnőttél, remélem tudod, kikre fogsz szavazni.

2012. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok ő 14 de akkoris akár mennyifizikai erőm van tudom jönnek 20 meg lincselnek és vagy meghalok rosszabeseteben vagy valami maradandó sérülés és most ezzel szekál mindenki hogy nagyobb a fizikai fölényes és nem ütöm meg...
2012. máj. 8. 22:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Debrecen
2012. máj. 8. 22:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Embeeeeeer, én úgy hallottam, Debrecenben a cigányok nem mernek meg se szólalni, ha rockereket látnak, állítólag még akkor is megijednek, ha te beszólsz nekik. Mondjuk ezt így 1-2 emberke mondta, a te példád szerint úgy tűnik, nem mindegyik ilyen, de azt javaslom csatlakozz valami jófej bandához, akikben megbízhasz, és megvédenek. Amíg lehet, ne üss vissza. tudom, nagyon nehéz, nekem is elegem van belőlük, de amíg mindenki őket védi, nem tehetsz semmit.
2012. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vagy intézzem el a tesómmal a dolgot ő 19 ilyen kisköpcös kidobóemberre hasonlít (kondíciók vagy 5 éve)
2012. máj. 8. 22:28
 9/14 A kérdező kommentje:
&kondizil
2012. máj. 8. 22:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Hidd el a cigánygyereknek több tesója van mint neked, és kondizás nélkül is 2x olyan erősek, mint a tesód.
2012. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!