Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon pattanásos a mellkasom...

Nagyon pattanásos a mellkasom és a hátam. Tudtok rá valamit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt.Az Avon-nak van erre direkt tusfürdője+arcradírt is használhatsz rá nyugodtan :) Nekem hatott.
2012. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem épp a legegyszerűbb, de mindenképp a legjobb megoldás az egészséges táplálkozás... elsősorban a cukor és finomliszt elhagyása. Csak gondolom erre nem vagy hajlandó, más megoldást meg nem tudok.
2012. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyújts sokat vállra és mellkasra. így meg tudod mosni a hátad is. nem vicc. nekem bevált. fürdőpamacs helyett pedig használj olyan 2 oldalú szivacsot, aminek egyik fele durva, a másik sima. a durvával mossad erősen a hátad, 3 percnél ne legyen rövidebb! ha mégsem vagy olyan hajlékony kérj meg valakit, hogy segítsen ;) nekem 1,5 hét alatt leszáradt a nagy része és már csak a vállamon maradt pár meg a dekoltázsomon.
2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!