Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az, ha nem...

Szerintetek gáz az, ha nem akarok egyetemista koromban eljönni otthonról?

Figyelt kérdés
Bejárós vagyok, mert tulajdonképpen jól érzem magam itthon, jó a kaja, anyámékkal is jóban vagyok..meg tulajdonképpen irtózom a kolesznek még a gondolatától is, saját lakásra/albérletre pedig nem lenne esélyem.
2012. máj. 12. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező : am téged ez nem zavarna? :O

én am fiú vok :$

2012. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem.. engem szimplán csak az zavarna egy koleszben, hogy alkalmazkodnom kéne másokhoz, én pedig abban elég rossz vagyok, és kiborítok másokat. nem arról van szó, hogy antiszociális vagyok, csak rendetlen, és nehéz velem együtt élni. a másik, amiért nem akarok elköltözni, az apa. egyke vagyok, így is ritkán látom, ha elköltöznék messze, még ennyiszer sem látnám, és tök magányos. amíg nem tudok valami jó baráttal vagy pasival lakást találni, nem is költözöm el. jobban érzem magam így.
2012. máj. 12. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!