Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az, ha nem...

Szerintetek gáz az, ha nem akarok egyetemista koromban eljönni otthonról?

Figyelt kérdés
Bejárós vagyok, mert tulajdonképpen jól érzem magam itthon, jó a kaja, anyámékkal is jóban vagyok..meg tulajdonképpen irtózom a kolesznek még a gondolatától is, saját lakásra/albérletre pedig nem lenne esélyem.
2012. máj. 12. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és hogy fogsz megismerkedni új emberekkel?
2012. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem fogok egyáltalán járni, csak azt, hogy nem fogok ott lakni. Így is ismerhetek meg új embereket. Nem vagyok az a nagy világjáró meg nyitott típus, szóval nekem így tökéletes. Csak az érdekelne, gáz-e. (Amúgy 19/L)
2012. máj. 12. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Sztem örülj neki, koleszba semmi pénzért nem mennék én se... fúújjj :|

Külön lakásba se olyan jó mert csinálhatsz mindent magadnak ami megint nem túl jó...

2012. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem vagyok egyedül.. lehet hogy korábban kell kelnem, de kényelmes így, meg bevallom, későn érő típus is vagyok, úgyhogy tökéletes nekem egyenlőre otthon..:)
2012. máj. 12. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:

nyugi , a korán kelés még semmi, koliba aludni se lehet :D

elmenni otthonról meg lehet rövidebb időkre is , pl. 1-2 napra, ha épp szokni akarod a távollétet :D

2012. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát szokni kéne lassan, azt belátom.. de ha saját lakásom lesz, ott azt csinálok, amit akarok, és nem kell alkalmazkodni másokhoz..ez a tudat azért segít.
2012. máj. 12. 18:35
 7/12 anonim ***** válasza:

1-2 hónap alatt megszokható, eleinte szar h nincs nyüzsgés meg egyedül vagy ...

én már szeretem, mert mindenki békén hagy ha akarom :D

csak kár h nincs aki főzne rám, így vagy nem eszek v eszem a ... éttermi vackokat :|


am meg van aki 50 évesen is otthon lakik és mégis megvan :D mondjuk nekem nem jönne be az a fajta élet, de azért elsietni se kell ;)

2012. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én kollégista vagyok és elég sokat szoktam aludni :D ha normális kaját akarok elmegyek az egyetemi menzára, de amúgy két konyha is van a szintünkön
2012. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó. köszi:)
2012. máj. 12. 19:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Kristóf: és pucéran kell fürödni egymás előtt?:O mert nálam még ezis kizáró ok..
2012. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!