Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti megbíznátok a Wenger...

Ti megbíznátok a Wenger cuccokban?

Figyelt kérdés

A Tesco-ban megint van pontgyűjtő akció, és Wenger táskákat lehet kapni olcsóbban, nekem egy laptoptáska kellene, mert hamarosan venni fogok laptopot. Csak nem akarok úgy járni, mint ezzel a hülye Fila-val, ebből a nagy lázból nekem van egy hátizsákom és annak ellenére hogy egy jó márkának van beállítva nekem már a varrások felszaladtak mindenhol meg a cipzár is sz**akodik. Szal szerintetek ezek már jobbak lehetnek? Állítólag valami jó kis svájci táskákról van szó.


[link]


2012. máj. 13. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megvettem a legnagyobbat, nem tudom mennyire lesz tartós, de egyre már rájöttünk. Pont ugyanolyan noname táskája van anyámnak, (minden zseb, cipzár, mindenben megegyezik)az 6000 ft volt. Ez 58000 helyett 17000. Meglátjuk. Jó anyagnak tűnik, ki is lehet ott helyben próbálni, de hogy mennyire tartós, csak később fog kiderülni.A cipzárja az enyémnek kicsit akad.
2012. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudnál majd később is írni az állapotáról, ahogy telik az idő? Úgyis kb. másfél hónap múlva kerül sorra a vásárlás.
2012. máj. 13. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Ok. Hamarosan kipróbálom, utána visszanézek.
2012. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na kipróbáltam:

Eddig nagggggyon jó, bevált, rengeteget tudtam pakolni bele, egyetlen hiba továbbra is a cipzárja, az egyik nekem a kanyarban akad. De ha ott kipróbáltam volna, választhattam volna másikat. Így jártam. Szépen gurul egyébként és a táska valóban jó anyagokból van, nagy teherbírású, meg se nyikkant, pedig telepakoltam, a táska maga pedig tényleg könnyű (cuccok nélkül). Csak ajánlani tudom, de egy kicsit azért valljuk be őszintén túl van még így is árazva. Én úgy voltam vele, hogy csak egyszer kell megvenni, remélem tartós lesz..És még valami, én a legnagyobb táskát vettem, de ezen ne is keressél telefontartót, kis zsebeket, stb, elég egyszerű, viszont tényleg mindent "elnyel" és le lehet két szíjjal rögzíteni benne a holmit.Vedd figyelembe, hogy nem agyon használtam, először használom a táskát, de megbízhatónak tűnik. Remélem tudtam segíteni. Üdv.

2012. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen a választ!
2012. máj. 26. 14:34
 6/11 gori88 válasza:

Engem is érdekelt ez az akció, de előtte gondoltam kicsit utánanézek. A gyártó oldalán a gurulós laptop táska és a nagy bőrönd ára megtalálható. Ez 40$ és 50$ most akcióban.

[link]

[link]

NYilvánvaló, hogy az USA-ban jóval olcsóbbak a bőröndök, de ezt azért mégiscsak túlzásnak találom, hogy Mo-n akcióban majdnem kétszeres az ár.

18000 -ért meg a net-n lehet venni American Tourister gurulós laptop táskát ami szerintem legalább ilyen minőség és van rá 2 év garancia, amiről a Tesco akció nem regél.

Személyes véleményem, hogy ez inkább a Wenger markting akciója, semmint igazán előnyös akció és inkább átverés szagú.

2012. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ! Azóta másképp alakult a dolog, a laptop mellé kaptam ajándékba egy táskát :)
2012. jún. 27. 20:02
 8/11 anonim ***** válasza:
En is sokallom a legnagyobbért az összeget, de megint jol vizsgazott, repulovel utaztam, az is jo volt, hogy könnyu.
2012. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Megírnád légyszi, hogy bevált-e a táska? Most megint van a Tescoban ilyen akcio és gondolkozom rajta, hogy vegyek-e utazotáskát!? Koszi!
2013. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen akció csak a régi beragadt táskákat kiárusítják, mondjuk úgy a valódi értékükön. Vagyis a korábbi "akciós" ár feléért. Ami tényleg reális ár érte.

Ezen már ténlyeg nem kell gondolkodni csak meg kell venni. :)

2013. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!