Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok benne? És én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok benne? És én hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, aki 31éves. Én 22. Nagyon jól kijövünk, megértjük egymást, minden stimmelt, viszont nem akart összejönni velem, mert féltette a szabadságát, ugyanis volt egy nagyon hosszú kapcsolata, ami úgymond elvitte a fiatalságát, és nem élte ki magát. Ezt meg is értettem, de ugyanúgy találkozgattunk, olyan volt, mintha együtt lennénk, csak nem volt kimondva. Végül is kimondtuk, és nálam előjött valamiféle birtoklási vágy. Hatalmas hiba, mert ehhez társul a féltékenység is. És ezen fogalmam sincs, hogy hogyan változtassak.

Buliban részeg volt, és én azt figyeltem, hogy kivel szemezik. Láttam is, 2 csajjal nagyon elvolt este, mármint szemezgetés formájában. Ez nagyon rosszul esik, pedig tudom hogy hűséget, és nem vakságot fogadott. (mikor még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, az ilyen nem érdekelt, pedig akkor is buliztunk együtt). És most nem tudom, hogy én ezeket beképzelem, és nincs semmi, vagy tényleg ő ilyen típus, és nem kéne bízzak benne. Egyébként nem is tudok bízni :( És ez a legrosszabb. Bár neki ezeket nem mondom, nem akarom, hogy emiatt romoljon meg a kapcsolatunk, bár szóba hoztam, azt mondta, hogy ő nem emlékszik ilyesmire...

Ezen hogyan tudok változtatni? Illetve ti hinnétek neki? Vagy az ilyet hogyan kezeljem? Tudom hogy önbizalomhiányom van, és szeretnék ezen változtatni, hogy tudjak felszabadultan bulizni mellette, és nem azon agyalni, hogy kivel szemezget.

Vagy lehet megérzés? :S vagy túl kombinálok ismét mindent? Elég rosszul érzem magam emiatt. Már azon is gondolkodtam, hogy valami szakemberhez fordulok a problémámmal!

Adjatok valamiféle tanácsot! Köszönöm!


2012. ápr. 15. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a szemezést, szerintem nem csak én képzelem be, mert mondta barátnőm, hogy párszor látta, hogy nézte őt...persze lehet nem kéne ennyire komolyan vennem, de iszonyat megalázónak tartom :S Nem is tudtam magam elengedni!
2012. ápr. 15. 22:11
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy szerelmes vagy?

ennyire erővel te is kezd el szemezgetni vkivel, hátha féltékeny lesz

de am nem csak azért

lehet hogy vki komolyabbal is összejöhetnél ha nem rajta legeltetnéd a szemed

2012. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát szerelmes tuti nem, nem vagyok egy könnyen szerelembe eső fajta :D amúgy ő is féltékeny, volt pár beszólása, mondjuk exek miatt. Volt 2 a buliban. Kisváros....:S
2012. ápr. 15. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy. Ott kezdodott a baj, hogy kimondtatok hogy jartok. Nekem is volt egy ilyen kapcsoltaom egy velem joval idosebb ferfival. Minden jol ment addig amig nem mondtuk ki azt hogy jarunk. En is olyan feltekeny voltam amikor megnezett, vagy beszelt vlkivel egy bulin. De csak tul komplikaltam a dolgokat es egyre rosszabbul ereztem magam. Pedig nem volt valodi okom ra es szerintem neked sincs. Egy kicsit probald lazabban venni a dolgokat, de azert tarsd nyitva a szemed.
2012. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán téma-e a bizalom valaki iránt, aki nemcsak nem ígért nekem semmit, de még figyelmeztetett is?
2012. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted utolsó?
2012. ápr. 16. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem az jött le a kérdésből, hogy már hűséget fogadott neked.
2012. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta, hogy nem csalna meg, nem akar még 1 kapcsolatot tönkretenni egy ilyen dologgal...de mégis a tettei (igaz csak ittasan) mást mutatnak számomra. Mi lesz ha többet iszik és "elfelejti" hogy vagyok?
2012. ápr. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!