Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ha napi 15 perc...

Melyik a jobb ha napi 15 perc jut magamra? 1 testtájék naponta, vagy a megmozgatni kívánt összes (2 van) minden napra?

Figyelt kérdés

Ha nagyon belehúzok,talán fél órát még tudok csinálni ebből a 15 percből... De 3 gyermek anyjaként,egyedül vagyok Velük, ez igen nehéz lenne!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 6. 14:18
 1/5 justme123 ***** válasza:

Kérdés, hogy mi a célod.

Gondolom leszeretnél adni pár felesleges kilót. Ehhez kell egy szálkásító étrend és aerob edzés, ami nem probléma, ha 40-50perc. Nagyon sok múlik az étrenden

2012. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kötözködés nélkül írom, hogy ha azt a két testtájékot fogyasztani szeretnéd, akkor nem jó megoldás azokra edzeni, mivel nincs helyi zsírégetés.

Diéta és heti 3-4 aerob mozgás (40-50 perc)kellene, ami mindenhonnan leviszi a felesleget, egy-egy területről nem lehet fogyni.

Ha nem a fogyás a célod, akkor nem írtam semmit. :)

2012. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy csinálod, hogy egyik nap egyik, másik nap másik, annak az az előnye, hogy amíg pl. kedden hasprést csinálsz, addig a karod tud pihenni, és amikor szerdán fekvőtámaszozol, akkor a hasad tud pihenni - így a szervezetednek több ideje van regenerálódni. Szerintem kezdd így, napi 1 testrész, és ha megerősödtél annyira, hogy már nem lesz izomlázad, akkor kezdj minden nap mindkét testrészre dolgozni. (már, ha a célod az erősítés)
2012. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok husi :-) A hátsóm szeretném formálni,a hasamból egy picit kell faragni- utóbbi 5 éve 2 hónap,heti 3 alkalommal,4 gyakorlattal (4*8 majd 4*10...stb szériákban) full lapos lett. Tudom milyen gyakorlatok jók,csak azt nem, hogy jelenlegi rendelkezésemre álló időben hogy a jobb. Napi 2 testrészt a 15 perc alatt,vagy napi 1 testrész,felváltva?
2012. márc. 6. 14:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :-) akkor felváltva csinálom!! :-)
2012. márc. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!