Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a világ legokosabb embere?

Ki a világ legokosabb embere?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
én
2009. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Ezt így nem lehet megmondani, mert senki sem univerzális polihisztor. Milyen szempontból? Senki sem tud mindent, inkább valamiben vagy valamikben kiemelkedő, de aki egyik tudományterületen jó, nem biztos, hogy a másikon is.
2009. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
79%
ÉN!!
2009. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Jahh, ilyen kérdést. Ezt nem lehet megállapítani!!
2009. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Már hogy ne lehetne! Megkérdezel és én nagyon szívesen elmondom neked, h. miért ÉN VAGYOK A VILÁG LEGOKOSABB EMBERE! :))
2009. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

(16:45-ös vagyok)

Rendben, akkor most megkérdezlek:

Miért is?

:D

2009. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség mindenki tudja hogy én vagyok:D
2009. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

uhh, bocsii. kicsit késői lesz a válasz, most vettem észre... pfff. :D

azért én vagyok, mert elraboltak az ufók, akiken kék krokodilbőr csizma volt, amit 2 hete szedtek le a vadászok a lovak lábáról legelés közben, és azért legeltetik őket, mert kifogyott a benzin a fűnyíróban, mert a benzin kellett a motorba, hogy el tudjanak menni a Fülöp szigetekre vizibiciklivel, mert az úszóbajnok elfáradt és kiesett a szeme, amit összeszedett a törpe, akinek a kedvence a palacsinta, abból is a málnás, persze a medvének is, és mikor veszekednek a bokor elött a medve mindig pofonvágja az óriást, mert nem törpe, és a magasságmérő nem ér körbe a derekán, valamint a szőle haja nem ér egészen a feje búbjáig, ezért a fejsze se már a régi, mert szerelmes lett egy sarkon álló, pénzért izélő nénibe, aki drogcsempészetből élt.


na, ezért vok a legokosabb! ^^ xD

2010. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Gyökerek, már miért ne lehetne megállapítani?

IQ teszt...

2010. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én, de nem minden területen...
2010. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!