Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidók a világ legokosabb...

A zsidók a világ legokosabb emberei? Ezért irányítják ők a földet?

Figyelt kérdés
nekem van félzsidó barátom és ő tényleg nagyon okos. meg másoktól is hallottam már.
2009. dec. 11. 13:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
29%

má mé' irányítanák a zsidók a földet?

honnan veszed ezt?

2009. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
75%

"honnan veszed ezt?"


A legtöbb fontosabb pozíciót zsidók töltik be. Vagy zsidó érdekeket képviselnek.


A zsidók tanítatják a gyerekeiket, ellenben az "átlag" iskolákban egyre gyengébb az oktatás színvonala. A cél, hogy minnél nagyobb legyen a különbség a "vezető" réteg és az átlag emberek között. Így könnyen tudnak irányítani minket, a Mónika shown felnőtt emberek pedig feltétel nélkül elhiszik majd a "vezetés" minden szavát.


Persze remélem nincs igazam.

2009. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%

Nem az iskolától lesz valaki okos vagy hülye. Hiába teszel be egy tanulni nem akaró, nem megnevelt gyereket a legjobb suliba, nem lesz tőle okosabb, mert nem érdekli.


És hiába teszi be a gazdag apuci a gyerekét a legjobb suliba, ha a gyerekét szintén nem érdekeli. Hiába lesz diplomája ha nem tanulta meg jól mert nem izgatja az egész.


Az iskolák csak egy kaput nyitnak, mellette kell tanulni sokat, ha igazán magasra akarsz jutni.


Kérlek listázz nekem poziciókat embereket a nagyvilágból amin zsidók ülnek és zsidók is ültek.

2009. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon sokat üldözték őket hajdanán (is), így a természetes kiválasztódás remkül tudott működni, Isten így találta meg a módját, hogy 'kiválasztott' népévé tegye őket.
2009. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
21%
LOL.
2009. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
25%
nem vagy kicsit paranoiás???
2009. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
58%

A zsidó egy nagyon összetartó és nagyon teljesítmény-orientált népcsoport, és ez valószínűleg abból fakad, hogy sokat üldözték őket, és a siker és a szoros együttműködés volt a kulcs az életben maradáshoz. Alapvetően én is tehetséges embereknek tartom őket, sok közöttük a kiváló művész.


De azt én sem hiszem, hogy ők irányítják a világot. Ez csak egy tipikus propaganda-formula, mert semmi sem kovácsol jobban össze egy közösséget, mint a közös ellenség. Erre voltak "jók" a zsidók a náci Németországnak, és erre jók a kurucinfónak is... Ennyi.

2009. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, hogy a legokosabbak-e. Én inkább azt mondanám, hogy a legnagyobb befolyással rendelkeznek.

Igen sajnos ők irányítják a Földet. Senkinek se lenne szabad irányítani egy egész Földet, mert akkor komoly gondokat okozhat(nak).

2009. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
77%

Lehet ez furán hangzik majd de a vallásuk miatt van köztük soksok gazdag ember. Vagy annyira nem tudom mert nem vagyok zsidó mániás, csak olvastam, hogy a középkorban amikor a bank kezdett "divatba" jönni ők voltak azok akik kölcsönadhattak pénzt és kamatot szedhettek vissza, mivel nekik nem tiltotta a vallásuk.


Egyébként a világ 100 leggazdagabb embere toplistán is szerepel nem egy zsidó...

2009. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
11%
Deee máár átvették tőlük a világ irányítását a fekete-arabok...:D
2009. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!