Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy elengedjenek táborba?

Figyelt kérdés
Tavaly elengedtek (nagy nehezen..) Ez a tábor Felsőtárkányban van, angol tábor.. Mindössze 23 ezer forintot kéne fizetni egy hétre.. Anya azt mondta, hogy nem a pénz a baj, hanem az odautazás és az, hogy megyek velük nyaralni, akkor meg hova gondolok, hogy nyáron két helyre is megyek? Nagyon elszeretnék menni, tavaly imádtam azt a tábort és rengeteg új emberrel ismerkedtem meg, akik elég távol laknak tőlem, szóval csak most lenne alkalmunk újra találkozni.. De valahogy nem értik meg.. Mit tehetnék?? Nagyon el szeretnék menni..

2012. ápr. 15. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

szervezd meg az odautazásodat (pl valaki aki tavaly is volt elvisz vagy együtt levonatoztok, vagy keresztszüleid levisznek kocsival),így egy problémával kevesebb.

és magyarézd meg, hogy a tábor után leteszed a nyelvvizsgát, ez mennyivel olcsóbb minbt 2 hónap angoltanfolyam....

2012. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a nyelvvizsgás dolog tetszik.. Csakhogy gimnáziumba járok.. Most vagyok 9.edikes, és ötévesen vagyok.. ebben a tanévben heti 14 angolórám volt, jövőre pedig elkezdenek minket készíteni a középfokúra..
2012. ápr. 15. 13:15
 3/3 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
sikerült eljutni a táborba 2012-ben?
2016. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!