Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Annamária-Ann...

Mit gondoltok az Annamária-Anna névről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

előre is boldog névnapot nekünk:)


1 Anna:)

2009. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Boldog névnapot nektek csajok előre is! :)
2009. júl. 24. 12:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is Annamária vagyok. Míg kicsi voltam nemigazán szerettem, de már megszoktam, és szeretem. Sokféleképpen becéznek.
2009. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Szerintem az Annamária a leggyönyörűbb név a világon. Bár lehet, hogy közrejátszik az is, hogy ilyen névvel egy fantasztikus embert ismerek. :)

Mindenesetre, ha lesz egy lány gyermekem mindenképpen ezt a nevet szeretném adni neki. 17f

2009. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is Annamária vagyok. :) Mostmár szeretem a nevem, de régen útáltam :D Anyum Máriának akart elnevezni az anyja után, de a nagymamám [anyu anyja] azt mondta h ne, mert az a másik nagymamámnak biztos rosszul esne. De végül is a nagymamám [anyu anyja] és a nagypapám [anyu apja] mondták azt, h legyek inkább akkor Annamária.

De nem sokszor írom így, inkább Anna Máriának, Anna-Máriának, ha nem valami hivatalos dologra kell. Engem Metty[metti]nek és Marienak becéznek, vagy Máriának, de van ismerősöm, aki állandóan leannáz, de már Mariannának is hívtak, és 1x mikor a szerb-montenegrói határon mentünk át, unokatesóm is velünk jött, őt meg Mariannának hívják, a határőr meg nézegeti nagyon az útlevelünket, h mi van? ezt már megnézte :P

2010. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!