Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életedben eddig mikor...

Az életedben eddig mikor ijedtél meg a legjobban valamitől vagy valakitől?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Sokminden volt, de egyre emlékszem...

Kicsi voltam még, volt egy kedvenc macskám. Egyik reggel mentem ki az udvarra és halva találtam, fel volt téve a farakásra, a szája véres volt :( Ekkor majdnem szívbajt kaptam, de nem a holttestétol, hanem attól, hogy már nincs tobbé! :(

2009. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szövettanra várni... az kemény!
2009. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Még kisebb koromban (nagyjából 10-12 éves lehettem) majdnem belefulladtam a Balatonba. Annál jobban nem féltem, nem ijedtem meg eddig még soha. Vízibicikliről ugrottam bele, de olyan hirtelen mélyült, hogy nem találtam az alját. (Mellette 2 méterrel már bokáig érő víz volt...) És a legrosszabb az egészben az volt, hogy akik ott voltak velem, azt hitték, csak hülyéskedek, és nem akartak segíteni. Most is beleborzongok... Azóta nem ültem vízibiciklin.

23/L

2009. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor a 8 kerben pisztolyt fogott rám egy brazil.... Ott akkor nem csak amikor elszaladt utána pörgött le sok minden előttem, simán beleizzadtam ekkor megijedtem 28 /F
2009. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor ijedtem meg nagyon, amikor kb. 14 évesen a haverokkal mentünk csavarogni egy közeli patakhoz. Két út vezetett oda, a rövidebb a vasúti sín volt,ami ott ment át. Mi mindig azon mentünk. Egyszer az uncsim azt mondja: "b*zdmeg jön a vonat"..és mivel folyton hazudott, kiröhögtük, nem hittünk neki. Aztán egyszer csak dudált a vonat, hátranéztünk, és kb. 10 méterre volt már tőlünk..le tudtunk ugrani a töltés szélére,de akkor úgy megijedtem,hogy azóta sem merek arra menni. Még jó,hogy nem vagyok az a fajta,aki ijedtében leblokkol..akkor már nem lennék itt.

21/L

2009. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zümy ***** válasza:
86%
Hát annyira igazán nagyon semmitől.Talán attól,hogy majdnem meghalt egy osztálytársam,1 centin múlt,hogy elütik a barátnőmet,és ugyanez velem is volt már és amikor megharapott egy kutya és megijedtem,hogy veszett-e.
2009. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

1: Amikor majdnem belefulladtam a vízbe, mert apum hülyéskedett és kihúzta alólam a lábam, én meg nem tudok úszni...azóta nem voltam strandon, de nem is akarok menni.

2: Amikor valami barom belinkelt egy szemtesztet és valami véres arc sikított.

2009. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3szor akartak megerőszakolni, az elég ijesztő volt.

Meg egyszer a kutyám széttépte a kismacskámat a szemem előtt, napokig aludni sem tudtam annyira sokkolt és hibáztattam magam hogy nem tudtam tenni semmit.

Részegen felvágtam az ereim, akkor nem éreztem semmit, csak mikor már bekötözték és arra gondoltam meg is halhattam volna.

2009. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megkergetett egy kutya és majdnem elkapott.

Meg a szóbeli érettségi napja előtti este. A barátnőmtől kaptam az irodalom tételsort és tudtam, hogy 1-2 hiányzik belőle. Noshát este 10re láttam meg hogy 5 nincs közte. Nem is tudtam őket rendesen megtanulni netről innenonnan szedtem amit tudtam. Szabályosan rettegtem, hogy ne azokat a tételeket húzzam ki, alig bírtam elaludni.. Hála égnek nem azt húztam :)

2009. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Amikor a Nem fogadott hívás cimű filmet néztem barátnőmmel töksötétben és pont akkor ment a csaj a síneknél, és én tudtam h akkor fog meghalni, bnőm nem és amikor meghalt akkor anyukám tapsolt egy nagyot, úgy megijedtünk, h én a szivemet fogtam, barátnőm sirt és basszusozott, a kutyám megugatta anyum, mert védett minket, anyum meg négykézláb röhögött..
2009. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!