Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi fájt életedben a legjobban?...

Mi fájt életedben a legjobban? Testileg, lelkileg.

Figyelt kérdés
Hogy érezted magad, mit éreztél, stb...
2011. febr. 19. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Az,hogy meghalt a legjobb barátnőm.

Hetekig nem ettem,csak sírtam.Utána akartam menni,mert Rajta kívűl senkire sem számíthattam..még most is így érzem...

2011. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( De nehogy utána akarj menni,mert annak semmi értelme nincs. Hidd el, több öngyilkossággal/kísérlettel találkoztam életem folyamán, és nem hiába mondom,hogy ez nem megoldás...
2011. febr. 19. 20:34
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhagyott az első feleségem és vitte a vagyonom felét, közel 200 milliót. Mintha a fogamat húzták volna. Másodjára már vagyonszerződést kötöttem. Mivel gyerek nem volt, az asszony meg már az idegeimre ment, a pénz vesztés volt csak ami felidegesített. De azóta már visszajött az összeg, most már nyugodt vagyok. Sajnálom, de más még nem viselt meg eddig.
2011. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jó neked... De én nem szeretnék a helyedben lenni,nem bírnám elviselni,ha csak a pénz körül forogna az életem...
2011. febr. 19. 20:41
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Az amikor a párom egy veszekedés miatt nem töltötte itthon a fiunk első szülinapját és még az éjszakát se, és amikor hazajött, még ő volt felháborodva, hogy miért nem nyugodtam le két nap alatt. Azóta persze már el lett küldve, de ezt akkor se tudom neki elfelejteni.
2011. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Mikor a 30 éves férjem meghalt és ott maradtam 3 kicsi gyerekkel egyedül.
2011. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

1. amikor meghalt apukám

2. amikor a férjem nem állt ki mellettem egy családi balhé alkalmával

2011. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Akit szeretek nem szeret viszont...vagy lehet hogy igen. és nagyon rossz érzés hogy nem tudom mit érez. nekem ez fáj a legjobban
2011. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Testileg az, amikor a talpamról szedték le a szemölcseimet, sokat. (Ez sajnos nem érzéstelenithető).

Lelkileg az, amikor véget ért az első nagy szerelem 12 év után, de csak gyakorlatban, a szerelem ment tovább.

2011. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 habibi ***** válasza:
58%

1. amikor a szeretett apámtól kaptam egy jókora pofont kb. 10 évesen (pedig csak a fogaimat nem mutattam meg neki), azóta megromlott a kapcsolatunk ,félek tőle és minden férfitól

2. amikor biztosra vettem, hogy felvesznek az egyetemre, ezért a másik egyetemen lévő felvételimre nem is tanultam, az egész felvételit rajzolgatással töltöttem míg a többiek a tesztek felett szenvedtek. Rá két hétre megkaptam az egyetemtől a levelet ("ahova biztosan felvettek"), hogy nem nyertem felvételt. Ez egy nagy pofon volt.

3. amikor kiskoromban öreganyán (apám anyja) édesanyámról mindent összehazudott, csakhogy ne szeressem őt. Mindennek elhordta és én még vissza se tudtam neki vágni, mert én húztam volna a rövidebbet.

2011. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!