Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy változhatnék meg?

Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs semmi baj, mert szép vagyok. Csak sajnos nem vagyok elég határozott.

Sokszor meg aláztak már a lányok többsége és nem lenne szívem hozzá, hogy kavarjak a hátuk mögött csak, hogy vissza adhassam. de mégis minden vágyam, hogy legyen hatalmam, hogy igen is nem hagyom magam. 17/L


2012. máj. 24. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ, de ha ez vigasztal detto ugyanez van velem is.
2012. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mindig a jókat bántják, azokat akik nem rosszindulatúak, stb. Ez ilyen. Persze lehet csak te reagálod túl, rosszul reagálsz rá, vagy valami hasonló.

Legyél olyan másokkal, mint ők hozzád, csak egy kicsivel jobb. És tanuld meg megvédeni magad.

Ne a hátuk mögött kavarj, abból tényleg nem sül ki semmi jó, de ha kell, megérdemlik hogy vissza add, azt amit te kaptál. :)

2012. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Óóó, várjunk csak, ne tévesszük össze a "jót" és a "teszetoszát".

Ha kavarnak a hátad mögött, kit érdekel? Foglalkozz azokkal, akik számodra szimpatikusak.

És hogyan aláznak meg? Mi történik ilyenkor? Milyen tipikus helyzetek vannak, amiből ez származik?

Egyébként, igen, lehet hatalmad, és változhatsz is. De erről majd később.

2012. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!