Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Miért megyek vagy futok olyan pasik után kik kihasználnak,én megbocsájtok nekik és nem vesznek engem komolyan.Mit tegyek hogy komolyan vegyen valaki még az is aki kihasznált és ki megbántott?
2012. márc. 23. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Légy talpraesett, érett és gondolkozz mielőtt cselekszel, nehogy ellened fordítsák... Szerintem túlságosan önmagad adod. túl sokat adsz magadból és egy idő után nem leszel érdekes és akkor már ha kiismertek ki is használják az adott hátrányodat...

Adj kevesebb magadból légy titokzatosabb, egy fiu amíg nem ismer egy lányt addig igyekszik szépet jót mutatni ha sokáig bírod, keresni fogja a társaságod és akkor belenyugszik... megszeret stb... vagyis én így vagyok együtt egy lánnyal lassan 4 éve :D és még mindig tud meglepetéseket okozni... De annyira megszerettem, hogy eszemben sincs megbántani...


pedig régen én is szemét voltam a csajokkal, odahívtam a sulihoz eljött de meggondoltam magam és kimentem a hátsó ajtón... Azóta mintha megfordult volna velem a világ...

2012. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azzal csinálják, aki engedi. Legyél határozott és ne engedd, hogy rosszul bánjanak veled.

Ne viselkedj úgy mint egy kis h.ülye és akkor nem fognak úgy kezelni.

2012. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz körül. Ismered azt a kedves srácot, akivel olyan jó barátok vagytok és aki meghallgat, ha a pasik megbántanak? Tudod, ő az, aki mindig ott van, ha kell, mint egy jó barát. Megvan?

No, akkor felejtsd el a nagymenő macsókat és vedd végre észre, hogy ez a srác, akit barátzónáztál, ideális párod volna!

2012. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt becsüld önmagadat, a többi csak manőverezés.
2012. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!