Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok? Vagy mégsem.

Leszbikus vagyok? Vagy mégsem.

Figyelt kérdés
Nem.tudom.hogy.leszbikus.vagyok.e.vagy.sem. Elege.erdekelnek.a.lanyok.de.viszont.tetszik.egy.fiu.is./de.az.nagyom./eletembe.egyszer.sem.volt.fiu.baratom.pedig.13.eves.vagyok.De.viszont.jartam.mar.lannyal.Es.nem.tudom.hogy.hogy.akkor.ez.most.azt.jelenti.hogy.en.leszbikus.lennek?.A.leszbikusok.szexualis.eletuk.is.jobban.izgat.mint.a.heteroke.pl. ....Ez.jelent.valamit?.Segitseg:-//
2012. máj. 26. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg ennyire hülye vagy? Bocsi, de most ez komoly?

Mi az h jártál már lánnyal de fiúval még nem? Hülyeségből jártatok a lánnyal? Én is 13 vok és én is lány vagyok de nekem volt már pasim de nem volt "csajom"!!! OMG ne már... Szerintem neked egy pasi kéne és kész!!! Szerezz gyorsan mert leszbi (a leszbi szót így kell írni SZ-el úgyhogy ne szóljon be nekem senki se) leszel még a végén...a szüleid mit fognak majd szólni??? :O

2012. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

13 éves? Szerintem várj még ezzel. Vagy esetleg bővebben is írhatnál valamit. Mióta érdekelnek jobban, mióta tetszik az a fiú?


#1

"OMG" tizenhárom évesen volt pasid. Komoly kapcsolat lehetett, valóban. A végén leszbikus lesz? Hol a gond? Én sajnos nem látom. A szüleivel meg ő lerendezi. De mint mondtam, ezzel várjon még, majd kiderül.

2012. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Akkor te nem leszbikus vagy, hanem biszexuális!
2012. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
léteznek ám biszexuálisok is..
2012. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy 13 évesen inkább várj még, ne foglalkozz ezzel ilyen komolyan. Ha 3-4-5 év múlva is ugyanezt írod le magadról, akkor lehet, hogy van valami alapja, de most még ne nagyon dönts el életre szóló dolgokat magadról, ráérsz. :)

A szülei pedig....én születésem óta leszbikusnak tartom magam (legalábbis mióta tudom, mit jelent), de nem volt még barátnőm és a szüleim sem tudják még.

17/L

2012. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!