Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális korkülönbség...

Mennyi az ideális korkülönbség nő és férfi között?

Figyelt kérdés
Ez egy érdekes téma és sokat olvastam utána, sok véleményt láttam/hallottam. Mégis úgy gondolom ide is kiírom, megkérdezlek Titeket, hogyan vélekedtek erről a néha roppantul kényes témáról. Teszem én ha például egy 15/16 éves lány egy 31 éves férfival összejön, annak lehet valami értelme? egyáltalán eljuthatnak odáig, hogy összejöjjenek? Talán..... válaszokat várom. Köszöntem.

2012. máj. 27. 02:17
 1/3 anonim válasza:

Hát, szerintem ez életkortól függ.

Tekintettel arra, hogy a férfiak (általában) később érnek érzelmileg és lelkileg, előnyös ha a férfi idősebb 4-5 évvel mondjuk.

Szerintem egy úgymond "tapasztalatlan" 15 éves lánynak nem egészséges egy 31 év körüli hapsit választani.

Nem is azért, mert törvénybe ütközik, hanem mert egyáltalán nem értenének egyet hosszú távon.

Olyan lány, aki olyan idős férfihoz vonzódik, aki már-már az apja lehetne, szerintem valami pszichés probléma állhat fent. Nem kell rosszra gondolni, hanem mondjuk pl apakomplexus, vagy csak mert édesanyja nevelte fel és nem volt meghatározó férfiszerep az életében.. ennyi idősen ilyen okai lehetnek.

Onnan gondolom így, mert egy 15-17 éves lány még fizikailag nem csalódhatott akkorát a vele egykorú fiúkban, hogy sokkal érettebbet, idősebbet keressen.

Egy olyan 23-16 éves lány ha egy 30-35 körülit szúr ki magának, még oké, de én még erre is furin nézek néha..:)

Mert mondjuk ha egy nő már 40 éves, a férfi meg 60, teljesen természetesnek tűnik. Valószínűleg amiatt, mert már egy gondolkodási szinten vannak, jobb híján közösek a terveik, azonos az életvitelük.

És egy 15 éves mégsem tud azonosulni egy 30 év körülivel :)

Nekem ez a véleményem.

Jelenleg 21 éves vagyok, lány. A párom 25, 3 éve vagyunk együtt és teljesen megértjük egymást, egy hullámhosszon vagyunk. Nekünk ez az ideális életkor, mivel ugyanazok foglalkoztatnak minket.

Előző párommal egyidősek voltunk, és sokkal fejletlenebb volt az érzelmi szintje mint Nekem, nem is vagyunk már együtt ugye.. :) Ott amíg engem mondjuk a főzés foglalkoztatott meg a tanulás, felelősségteljes élet, addig őt a számítógépes játékok..

Jelenlegi (és remélem örök:)) párommal mindenhogy jó, szerintem így is marad :)

Remélem segítettem!

2012. máj. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsánat, elírtam

*23-26 éves lány, nem 16 :)

2012. máj. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Amúgy azért kérdeztem mert ismerősöm enyhén szólva bele van habarodva egy 31 éves magyar énekesbe... Mondtam neki egy hogy ne is álmodozzon, énekessel ha nincs valamilyen kapcsolata már lőttek a dolognak kettő a korkülönbség ott van azért erősen. Bár mondjuk sok dologról a lány sokkal érettebben gondolkodik sok mindenről a kortársainál. Például agyilag egy 18-19 éves lány szintjén van (néha)Bár nem tudom, hogy ez számít-e valamit. Talán majd pár év múlva próbálkozzon xD Csak az kezd egy icipicit idegesíteni, hogy nem hajlandó ezen szomorú tényeket elfogadni...
2012. máj. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!