Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy pályakezdő...

Mennyit keres egy pályakezdő CNC gépkezelő vagy programozó Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés

#CNC #programozó #Bubapest
2012. máj. 28. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó!attól is függ hogy széria gyártásban, vagy egyedi(szerszám) gyártásban tudsz elhelyezkedni.az egyedi gyártásban szinte mindenhol ragaszkodnak több éves gyakorlathoz.a szériánál gyakorlatilag csak darabot kell cserélned-és zöld gomb.Ha van lehetőséged inkább még tanuld a programozást mert a gépkezelés rabszolga munka.ha mégis gépkezelő akarsz lenni mindenképpen ragaszkodj a min:200000, nettóhoz.egy aktív CNC marós írja ezt.
2012. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ! Több programnyelvet is tudok programozni (Siemens,NCT 90, 104, ) Országos versenyen is elég jó helyezést értem el, nem lenne velük úgy érzem gondom és megállnám a helyem a gyártásban! De egyszerűen sehova nem

tudom beadni a jelentkezésemet , mert mindenhol kérnek 2-3 év tapasztalatot még gépkezelésben is !!

2012. máj. 30. 23:56
 3/4 anonim válasza:
ugyan ez a helyzet velem is.Most végeztem el, és kb ki lehet törölni vele, mert mindenhol gyakorlatot kérnek. Örök kérdés marad, hogy hogy legyen az embernek gyakorlata, ha nem veszik fel sehova
2012. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehova, ugyanis kezdőket nem alkalmaz senki.Kivétel a tiszteletnek.:)Én tudok egy helyet ahova lehet felvennének ,de az Kiskőrösön van.Ja és Fanuc-ra.
2012. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!