Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok megoldást a problémámra...

Tudtok megoldást a problémámra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval 14 éves vagyok és van egy Galaxy Mini-m, egy Nintendo DS Lite-m GTA Chinatown Wars-al és egy SE p910i-m. A probléma az, hogy az android nem igazán jött be és ugye más választásom nincsen kell egy iOS készülék. Konkrétan egy iPod+egy régi Nokia. A valódi probléma: nincs pénzem az iPodra és az emberek nem akarnak cserélni. Egy segítőkész eladó írta, hogy inkább próbáljam megy eladni én magam. Az egyetlen baj, hogy már rég megtettem volna, de interneten akarom eladni, és az a sz@r, hogy a mini-n szoktam WiFizni. Egyszer megpróbálta a városomban (Tatán), de az összes mobilboltos csávó átlátott rajtam, az egyik meg komplett hülyének nézett. A neten az embereket érdekli a mini, de már megírtam, hogy azzal mi a baj, a nintendo-t meg a sony-t meg le se sz@rják. Most mit csináljak?

14/F



2012. máj. 28. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez katasztrófa... -.-
2012. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, csak azért ne hülyézzetek le, túl nagy kocka vagyok a telefonomhoz képest. Ezt elég érdekesen sikerült megfogalmazni.
2012. máj. 28. 15:57
 3/6 A kérdező kommentje:
És normális válaszokat, ha kérhetem.
2012. máj. 28. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem érdemes lenne az összes kütyüdet kikapcsolni egy napra, leülni csöndben és elgondolkodni, mennyire nincs semmi problémád. Milliárdok a harmadik világban irigylik az életed.

Ha ez neked sablonszöveg, akkor nem kellett volna kiírnod ezt a kérdést, mert erre nem lehet mást írni.

2012. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok segíteni, mert kb az első sort végigolvastam de már megfájdult a fejem...

Egyébként igen, elég kockásan sikerült ezt megfogalmaznod..egyszer énis jártam így..írta, írtam a gondolatokat..elküldtem és akkor néztem h elég hülyén fogalmaztam meg..aztán persze nem is kaptam normális válaszokat...

Még egyszer átolvasva se tudok tanácsot adni, bocsi...majd írj új választ,érthetőbben és talán tudunk segíteni:)

2012. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember. Átformázom a szöveget ezt meg akkor törlöm. Köszi az utolsonak.
2012. jún. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!