Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz indulatúak...

Miért ilyen rossz indulatúak itt az emberek?

Figyelt kérdés

Nem szoktam magam felhúzni ha valaki bunkó megjegyzést tesz itt egy-egy kérdésre,de most kiakadtam, hogy miért ítélkeznek az emberek egy ilyen egyszerű kérdésnél is?

Így is egész héten szomorú az egész család, hogy eltűnt a cica és akkor még ilyen válaszokat kell olvasnom.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2998334-honn..


2012. máj. 25. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyáva ember itt éli ki magát, hogy névtelenül bármit beírhat, és soha senki nem tudja meg ki írta. Az életben meg általában gyávák bármit mondani.
2012. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
részben igaza van, vigyázni kell az állatra! én úgy vagyok vele hogy nem engedem ki ha tudom hogy elszökhet jó reggelt
2012. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem engeded ki ha tudod hogy elszökhet?Ember egy macskáról beszélünk aki évek óta nálunk van! Honnan kellett volna tudnom, hogy baja esik,eltűnik? Biztos nem elszökött,valami más baja történt.Amúgy a cicák nem szoktak elszökni,max a kutyák.
2012. máj. 25. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát itt hemzsegnek a bunkóbbnál bunkóbb emberek. Az a legjobb, amikor felteszek egy kérdést, és jönnek a vagy poénkodó, vagy a bunkó emberek, és ők osztják az "észt" ahelyett, hogy legalább egy normális választ kapnék. Meg a legtöbbje hihetetlen szűklátókörű és begyöpösödött, és az a baj, hogy ezek vannak kinnt az utcán is:D

Persze nem mindenkire értendő, találkoztam már itt kedves emberrel is, de sajnos nagyon ritkán.

Azért lehet ez így, mert itt nem kell kiírni még a felhasználó nevet sem, azt mond mindenki, amit akar, és akik az életben soha nem jutnak szóhoz, mert túl gyávák, vagy szürkék, azok itt megtehetik.

2012. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát nekünk a macskánk minden nap kijár, nem lehet azt benn tartani, ha ki akar menni. Remélem nincs semmi baja.


Egyszer mi kivittünk egy macskát a kertbe, mert otthon már nagyon sok volt és úgy gondoltuk jobb lesz neki ott. Kocsi csomagtartójában utazott. Egy hét múlva ázottan, sárosan, lefogyva ott állt az ajtóban. 25 kmt gyalogolt :) Utána már nem volt szívünk megint kivinni :).


Remélem megkerül a cica.

2012. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

egyesek nm is erzik hogy mennyire sertoek tudnak lenmni, pl osztalytarsaim.... kisse magukeva kene tegyek a helyzetet es egyutt erezni, mert ez nekik sem esne jol, hiaba mondjak h "ooo nem foglalkozok".

ezt a media befolyasolja szerintem, vagyis a sok agresziv film, es ertelmetlen gyava rajzfilmek hihetetlenul befolyasoljak az embert... nm hiaba h regen az ebmerek sookal erzekenyebbek voltak es bartabbak.... most ha azt mondanad valakinek h na, enekelj nkm vmi akk biztos h huzalkodna... jo mongyuk ez termeszetes, de ott egy masik pl a perverzio.. manapsag az ovisok is anyi csunya szot tudnak amirol meg keptelenek felfogni h mik h az rettenetes.... ok a jovo arcai, es ebbe ok bele se gondolnak... azt amir reges reg kiharcoltak ok csak amugy elvetik maguktol, nm torodve azal hogy mi is lesz.... az ember ostoba..... a divatnak el komplekt... ezert kezd bele olyan dolgokba amiket o igazabol nm akar de akar o is taroziu valahova.... ezert o is goromba lessz ha kell.. erre sok plt tudok... szal rengetek oka lehet, figyeld meg egy kicsitt az emberek gondolkodas modjat es allj be te egy olyan kozossegbe amirol azt gondolod hogy hozzad melto. bocsasd meg nekem ha valamivel gorombanak vagy nyersnek tuntem, ennel szebben apsz nm tudom ezeket beburkolni...

2012. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!