Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy régi? (zene)

Miért baj az, hogy régi? (zene)

Figyelt kérdés
Nem értem azokat a hangulatromboló embereket, akiknek annyi az értelmiségi szintjük, hogy egy zenére rámondják, hogy ez már régi!(Inkább kijelentik, miért kell ezt kijelenteni?) Miért?Miért?Miért? Talán ezeket, már nem játsszák koncerteken, ezeket nem lehet ugyanúgy hallgatni? Előttem született zenékről is szó van itt. Attól, hogy régi... én, akkor még nem értékeltem és nem hallgattam, ezeket a zenéket. Soha nem fogom ezeket megérteni, nincs is miről beszélni csak annyira idegesít, hogy már ide kiírom, azért még is kíváncsi lennék...Ti, hogy vagytok ezzel? Ezekkel az emberekkel és zenékkel? ...Pl a Linkin Park:Numb..., de ott a Metallica, ezek még mindig működnek és hallottam az új albumot is sőt veszem őket, de ezt többnyire nem tudják, a kijelentők! Látom a különbséget a zenében, Ők is próbálják, hozni a formájukat remek zenéket csinálnak, mint más bandákat beleértve is, de mégis milyen az, hogy RÉÉÉGI? ...Annyit gondolok az egészről, hogy Ők csak kényszerből hallgatják és basznak az egész zenére, de akkor is idegesítő!

2012. jún. 4. 17:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, szakmailag Loadtól S&M-ig volt a legjobb a hangja, de jobban szeretem a nagyon régit. Én szerintem meg se tudnék szólalni, a legtöbb ember ilyenkor fél óráig beszél, és látszik a fiúkon, hogy idegesíti őket, de próbálnak nagyon jó képet vágni hozzá. És mindenki azt hiszi, hogy nagyon fontos a mondandója, pedig rajta kívül senkit nem érdekel. Világsztárok és már millió ilyennel találkoztak, én inkább csöndbe lennék.
2012. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
James interjúiból ítélkezve, pedig szerintem nagyon jól esik nekik és a lényeg James-nél az ölelés és hát meglátni, hogy mennyire lélekből csinálják az egészet! Nem győzik megköszönni, ami persze természetes is és ezzel nem akarok vitában szállni senkivel, de ezt gondolom én. Persze, hogy már unalmas lehet Nekik, de a rajongókért mindent. :) És, ha a dolgokat úgy nézzük, akkor annyi pénzük van, hogy ha akarnák az új albumot is hagynák a fenébe, ráadásul a koncertezések is...Unhatják, de rajongói szemmel nézve egyáltalán nem unalmas az életük és ezt szerintem Ők is érzik. :)
2012. jún. 7. 17:03
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja persze, csak arról beszélek, amikor már a 20. ember élettörténetét kelll végighallgatniuk, és mindenki mindent el akar mondani. Nekem eszembe se jutna. Örülnék, hogy kapok egy autogramot.
2012. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor nagy zavar van az emberben, de igazad van. Én például, azon szoktam gondolkozni, hogy(ha egyszer addig jutok), mire kérjek autogramot vagy, hogy fényképezés közben, milyen pózt vágjak...:D
2012. jún. 7. 20:31
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudod, nagy igényeim nincsenek, de én örülnék a legjobban, ha csak koncerten láthatnám élőben Őket...ott csinálnák a Snakepit-ből egy képet, ahogy a háttérben Rob pörög...:D Mitgondolsz erről a pörgésről? Szerintem beleillik a Metallicában és nagyon egyediknek tartom tőle. :D
2012. jún. 7. 20:35
 16/21 anonim ***** válasza:
Pörgés jó, én Jamestől biztos a Naked Truth cd-mre kérnék autogramot, kiváncsi lennék, milyen képet vágna :D
2012. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem, akkor Ő nem bírna szóhoz jutni...:D Én fognám a nagyon régi gépzsíros Kill Em All-os övem, ami bőr helyett láncra van verve, betűrném a pólót, hogy fel tünő legyen és egy agyonhallgatott And Justice for All-os kazettára kérnék autogramot, hogy legyen egy kis kompozíció is...
2012. jún. 7. 20:57
 18/21 S@jtfül válasza:
Én is hallottam már ezt, a már eléggé elterjedt "szólást". Szerintem is hülyeség. Lehet, hogy egy zene régi, de attól még lehet jó (vagy nem tudom mit akarnak ezzel mondani sokan, azt én is tudom, hogy a Metallica RÉGEBBI, mint a mai Fluor, meg XY, de kit érdekel?). Szerintem hallgasd azt a zenét, amelyiket szereted, nem számít, hogy ki mit mond! ;)
2012. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az hát! ;) Már nem is idegesít...:) Köszi a választ!



Milyen volt a Novarock? (előző kommentelő) :D

2012. jún. 11. 19:12
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nálunk is így van. Most egy 3 hónappal ezelőtt készült zene is régi. De a zenének nem az a lényege hogy 2-3 hónapig hallgatják, majd kezdik a szöveget hogy "ez régi". Az igazi zenét azt 100, akár 1000 év múlva is hallgatják és szeretik :). Ne törődj a kreténekkel. Nem tudnak jó zenét hallgatni ;). Te viszont jókat hallgatsz és légy rá büszke :D
2012. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!