Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy régi? (zene)

Miért baj az, hogy régi? (zene)

Figyelt kérdés
Nem értem azokat a hangulatromboló embereket, akiknek annyi az értelmiségi szintjük, hogy egy zenére rámondják, hogy ez már régi!(Inkább kijelentik, miért kell ezt kijelenteni?) Miért?Miért?Miért? Talán ezeket, már nem játsszák koncerteken, ezeket nem lehet ugyanúgy hallgatni? Előttem született zenékről is szó van itt. Attól, hogy régi... én, akkor még nem értékeltem és nem hallgattam, ezeket a zenéket. Soha nem fogom ezeket megérteni, nincs is miről beszélni csak annyira idegesít, hogy már ide kiírom, azért még is kíváncsi lennék...Ti, hogy vagytok ezzel? Ezekkel az emberekkel és zenékkel? ...Pl a Linkin Park:Numb..., de ott a Metallica, ezek még mindig működnek és hallottam az új albumot is sőt veszem őket, de ezt többnyire nem tudják, a kijelentők! Látom a különbséget a zenében, Ők is próbálják, hozni a formájukat remek zenéket csinálnak, mint más bandákat beleértve is, de mégis milyen az, hogy RÉÉÉGI? ...Annyit gondolok az egészről, hogy Ők csak kényszerből hallgatják és basznak az egész zenére, de akkor is idegesítő!

2012. jún. 4. 17:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekem a másogik kedvenc zeném a Paradicsom meghódítása Vangelistől, ami szintén nem Billboard hot100-as, nem is metal, de ha jó, akkor a stílus sem számít.

Novarock jó volt. Vasárnap mentünk, Volt egy kis Mastodon, aztán Snakepitből Slayer, Nightwish és Metallica. A Slayer túl volt hangosítva, és összefolyt az egész, szerintem az összes szám ugyanolyan volt. Utolsó volt a Raining Blood, az egyetlen, ami igazán tetszett. Nightwish is még jobb, csak ez a nő nagyon lerombolja a Nightwish misztikus, depressziós hangulatát, túl vidám, és a hangja se tetszik nagyon, de zene jó volt és a sok piró is, legalább kicsit felmelegedtünk. Metallicán az Unforgiven alatt végig szakadt az eső, aztán gyorsan el is állt, de féltünk, hogy lefújják. Manson is a vihar miatt maradt el. Szeretcsére ezek a srácok nicsenek cukorból. Sokat szaladgáltak a snakepit körül, mindenkiből sikerült megfognom egy darbot :D A végén meg szereztem két pengetőt, az egyiket elcseréltem strandlabdára. Sajnos már nem olyanok mint 20 éve, de azért így is a legjobbak.

Na ez jó részletesre sikerült, remélem nem nagyon fájdítottam a szived.

2012. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!