Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez? Ti...

Most akkor hogy is van ez? Ti mit gondoltok erről? Nekem van igazam, vagy nekik?

Figyelt kérdés

Tudniillik én hazaszerető,felvidéki magyar ember vagyok.A városunkban vannak hozzám hasonló emberek,akik azt mondták rám divatmagyar vagyok.Azóta nem is beszéltem velük,de szerintem inkább őket kellene divatmagyarnak nevezni.Egy nevezetes ünnepünket sem tisztelték meg annyira hogy a megemlékezésekre kijöjjenek,vagy ilyesmi.Szerintük elég az is ha a facebook-on az egyik csoportukba irkálnak,ahol nincsenek szlovákok,mert előttük úgy tesznek,mintha nem is tudnák mit jelent az hogy büszkén magyarnak lenni.

Vélemyénem szerint igazságtalanok voltak velem szemben,és nagyon rosszul döntenek hogy nem vállalják magyarságukat.Még a kokárdát sem tűzték ki idén,sem tavaly,de azzal büszkélkedtek,hogy ócsárolták a szlovákokat.

Most volt a Trianon emléknap,amin én természetesen megjelentem,viszont ők inkább azt választották hogy kimennek és leisszák magukat,pont abban a kocsmában amihez közel volt a megemlékezés.



2012. jún. 6. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek igaza van a saját szemszögéből. És amikor valaki a saját igazságát akarja másokra erőltetni, vagy mások akarják rá, ott kezdődik a gond.
2012. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ők nem kevésbé magyarok és te sem vagy nagyobb magyar náluk... annyira unom már, hogy folyton ez a "ki a nagyobb magyar" versengés megy és közben egymást ócsárolják a MAGYAROK :((
2012. szept. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedvencem nekem is a mélymagyarság. Én pécsi vagyok, nem is vagyok magyar... Vagy igen? Hm...
2012. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az előzőek nem igazán értették meg a kérdést.

Nem valami igazságos amit csináltak, de ilyenek mindenhol vannak és elő szokott fordulni sőt sajnos durvábban is

Én sem bírom mikor valaki pl nyilvánvalóan hülyébben viselkedik mint én és aztán engem hív hülyének. Az okát sem szoktam tudni ennek, mert valószínűleg ő maga is tisztában van vele hogy nincs igaza, mégis mondja. Sokáig bántott a dolog régebben, de nem érdemes ezen rágódni. Nekem meg kellett ezt szokni mert testvérem állandóan ezt csinálta velem, bár ő nem mindig direkt.. Az emberek néha ilyenek sajnos. Vagy lehet hogy csak nem értettek téged, de te tudod hogy mit érzel (az meg hogy ők mit csinálnak az ő döntésük)

Azért nem mindenkit lehet hibáztatni ha nem vállalja magyarságát, úgy tudom Felvidéken néha az sem teheti meg aki szeretné.

2012. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kis-Magyarország egyes részein durvább a helyzet, ha valaki kimondja, hogy Trianon már 'nagymagyarkodónak' mondják.

Úgyhogy nagyobb igazságtalanságokat is túl kell élni...

2012. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!