Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Igazam van?

Figyelt kérdés
Én meg a barátnőm másfél éve vagyunk együtt. Na most itt nem is minket érint a kérdés,csak nem is tudtam igazán milyen kategóriába tegyem. Az lenne a történet hogy bnőm húgának van egy pasija, aki először rendes volt meg minden. Egyetlen dolgot mondtam neki mivel egyik pénteken én megyek(másik héten bnőm jön akkor meg már pénteken ott van nálluk) hogy időbe menjen el vasárnap mert bnőm idén érettségizikés neki többet kell tanulni( csak az az 1 szabad szoba van ahol bnőm húga és a pasija is vannak mert a többi szoba is úgy mond foglalt a tanulásra) na most kb az megy 3 hónapja de lehet több is hogy a pali 4-5 órákor húzz el. Múltkor megpróbáltam felvettni a kérdést bnőm anyjának de ő a gyerek családi állapotára fogta és nagyon bevédte a srácot .( nagyon be.nyalta magát a kis pi.szok) Na most viszont ha legközelebb összefutunk meg fogom mondani hogy időben tessék hazamenni apukám!!! Szerintettek mit tehetnék még?
2012. jan. 2. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjen át hozzád a barátnőd.Ennyi.
2012. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy gondold át mégegyszer, meg a barátnőd is, hogy nem tudja-e másik helységben megoldani a tanulást.

Mert szerintem nagy balhé elé nézel.

2012. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bnőm meg én elég távol lakunk egymástől másfél órás egy út kettőnk között nem tud átjöni,viszont a pasi 10 km-re se lakik bnőm hugától és hidd el nem tud máshol,max ha beül wc-be de az meg milyen már ha meg valakinek kell menni-e ugráljon ki?
2012. jan. 2. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
elég szomorú, hogy a barátnőd anyukáját ennyire nem izgatja, hogy a lánya nem tud tanulni a hugica pasijától. akár mennyire is kedveli a srácot, kérdem én; Ki a fontosabb? a lánya, vagy a hugica barátja? nekem ez nagyon furcsa. meg az is, hogy az anyjának ez magától nem tűnik fel...érdekes...te viszont ebben az esetben nem tudsz tenni semmit, mert a srác telibe sz.rja, hogy tud-e tanulni a kedvesed. főleg így, hogy még anyós pajtás is bevédi...
2012. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó rohadt jól látod a helyzetet! ha gondolod megosztom privátba a szaftosabb részt....
2012. jan. 2. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd miért nem nyitja ki a száját és szól a szülőknek, a nővérének vagy a srácnak?
2012. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írhatod a privit
2012. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!