Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az anyám megtalálta a naplómat...

Az anyám megtalálta a naplómat, mit csináljak, ha szóba hozza?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen témák vannak benne, mit mondjak neki, ha tényleg elolvasta és szóba hozza? Nem akarom elmondani neki, hogy igaz :)
2012. jún. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy könyvet írsz és majd később szeretnéd kiadni,és egy kitalált story az egész.
2012. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de elég személyes, szerintem leesett neki is, hogy igaz. Azért köszi az ötletet! Valami más?
2012. jún. 6. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi van benne. Anno anyám is elolvasta az enyémet, de sokáig nem mondta, csak évek múlva hozta fel, hogy ez meg az volt benne.

Hát nem örültem neki, hogy titokban mindet elolvasott, pedig eldugtam, lakatoltam...

Utólag visszagondolva nem volt benne gáz téma, amikor kisebb voltam csak annyi, mi volt a tv-ben, xy színész de helyes és szerelmes vagyok bele, majd gimiben az, hogy az egyik osztálytársamba bele voltam zúgva. De ekkor már inkább gépben írtam meg, ott pedig nem hiszem, hogy nézte. Pedig ott a hétvégi piálós témák is benne voltak. Igaz, amit itt kérdezett valaki, hogy a szexuális életét leíró naplóját találta meg az anyja, ahhoz képest semmi.

Szóval lehet nem is fogja mondani, ha meg igen, attól függ, mi volt benne.

2012. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy szemétség volt elolvasnia engedély nélkül.
2012. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Piálós hétvégék, szexuális dolgok, leszbikusság vagy sem, ilyesmik.... Úgyhogy kellemetlen. De remélem, nem hozza szóba :/
2012. jún. 6. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy, hogy szóba hozza-e, épp elég kellemetlen már az is, hogy tudja... javaslom, hogy használj láthatatlan tintát, illetve titkosírást. Ezen az oldalon szemezgethetsz más írásrendszerekből: www.omniglot.com. Válassz egyet, tanuld meg és használd! És jobban rejtsd el legközelebb!
2012. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fúúúú de g*ci h elolvassa más naplóját :SS

régebben én is írtam naplót de mivel ciki témákat írtam (én is piálós meg szexről szóló sztorikat meg ilyenek) már nem írok. ami fontos azt úgyis megjegyzed ami meg nem és gáz akor fölösleges leírni.

2013. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Te is egy ember vagy nem csak az ő kislánya és vannak dolgők amiket átelsz ennyi.felesleges magyarazkodni
2013. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek kell naplót írni? :D
2013. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!