Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyeden tudnád...

Ha a munkahelyeden tudnád meg, hogy ötösöd van a lottón, azonnal hazamennél?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Haza???? :) Nem hiszem hogy haza, de a munkahelyemről 2 másodpercen belül elkotródnék!
2012. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megvárnám a 2 hetet amíg kézhez kapom a nyereményemet.Ez alatt a 2 hét alatt elmennék betegállományba,és ha már tuti biztosan a számlámon van a pénz,akkor kilépnék.Addig nem,mert mi van ha téves vagy több ötös is van? Vagy mi van ha kiderül mégsem jó a szelvényem?? Biztosra mennék..De az tuti, hogy a 2 hét táppénz alatt egymillió listát írnék magamnak,hogy mire költeném a pénzemet, hova mennék nyaralni, kinek adnék belőle.
2012. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom... Összeszarnám magam és kómába esnék. Szóval igen,elmennék,de a mentőben. :DD
2012. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék haza, sőt továbbra is úgy járnék dolgozni, mint addig. Unatkoznék otthon. Tudom, világkörüli útra kellene mennem, de az nem csábít :)


Ha több ötös van? Hát ha lenne 3 ötös, akkor csak 1 milliárd 300 millió lenne a nyeremény. Annyiért élni sem érdemes :))

2012. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
go to kocsma!
2012. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
70%
Én ugyan úgy dolgoznék tovább mint eddig mert különben tuti hogy egy dagadt disznó lenne majd belőlem meg unatkoznék mint állat!
2012. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Történt már ilyen, hogy az ipse megtudta, megnyerte az ötöst, és leanyázott maga körül mindenkit aki a bögyében volt, csak addig nem merte, a főnököt lebuzernyákoza, majd hazament, ahol sehogy sem találta a szelvényt. Ráébredt, hogy kivételesen nem is vett a hétre szelvényt... :))))
2012. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
ha olyan munkam van amit szeretek, elvezem, a kollegakkal is jol megvagyunl akkor maradnek. ha sajat cegrol lenne szo, akkor is maradnek. ha otthonrol dolgoznel akkor is maradnek :D ha egyik sem akkor hazamennek.
2012. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem lottózom, de dehogy mennék! Lapítanék, amíg csak lehet, szépen csendben! Épp a mai napon (is) szembesültem az emberi irigység iszonyatos méreteivel.... Még a végén én maradok szégyenben! Tudom, nem lehetne sokáig elhallgatni, de amíg megtehetném, addig nem szólnék... Kevesebbért is utálják az embert, nem még ennyiért...
2012. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
51%
Nemtudom , levernék 1et a fönöknek:) Ja hogy az énvagyok:D?
2012. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!