Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a Plazmáról?

Mit gondoltok erről a Plazmáról?

Figyelt kérdés

(A Csillag Születikből)


Szerintem az "Egy darab magamból" c. számáig bezárólag volt eredeti, amit csinált. Nem arról van szó, hogy rosszul rappelt, mert ez nem igaz, de ahogy Pokorny Lia is fogalmazott: a végén már csak azért mondta a szöveget, mert minden szombat este ott kellett állnia a színpadon.

A "Ments meg", az "Egy darab magamból" volt a legjobb kettő szerintem, ha továbbra is hasonló számokkal folytatta volna, akkor talán még meg is nyerhette volna a versenyt. Bár nyilatkozta is később, hogy kevés volt az ideje arra, hogy összehozzon egy vagy két dalt szombatra. (Mondjuk azért ebben van igazság) És ha visszaemlékszünk, sem Szirota Jennifer, sem Mészáros János Elek nem indult saját dallal (Juhász Marci néha igen, néha nem).


Ez az én véleményem, ti mit gondoltok?



2012. jún. 10. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kb addig néztem a műsort, szóval nem tudom, hogy ezek után milyen produkciókat adott elő, de ez a két száma nekem is nagyon tetszett.
2012. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!