Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok PLAZMÁROL? :D

Mit gondoltok PLAZMÁROL? :D

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csillag születikben ő volt a legjobb talán de a való életbe ő is egy süllyesztő darab lesz.
2012. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen nekemis ő volt a kedvencem meg meg érdemelte volna hogy nyerjen mert nehéz kőrűlmények kőzőt él de végén márt nagyon nagy képű volt !..:S
2012. máj. 21. 18:23
 3/14 anonim válasza:
100%
A fizikában és a kémiában a plazma ionizált gázt jelent, illetve a negyedik halmazállapotot a szilárd, a folyékony és a gáznemű mellett. Az ionizált itt azt jelenti, hogy az anyagot alkotó atomokról egy vagy több elektron leszakad, és így a plazma ionok és szabad elektronok keveréke lesz. Mivel az elektronok már nem lesznek az atomokhoz kötve, hanem a plazmában szabadon mozoghatnak, a plazma elektromosan vezetővé válik és az elektromágneses mezőkkel kölcsönhatásba lép.
2012. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
NEM Németh zoltán plazma !!!!!
2012. máj. 21. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
2.válaszoló besírtam (első vagyok :"D)
2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2. válaszoló ,köszönöm szépen, holnapután írok kémiából és kell hogy mi az a plazma.<3
2012. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lenne tehetsége, én is őt bírtam a legjobban, de ha valakinek ebben a műfajban nincsenek valódi, megélt élményei (azért valljuk be, nem a gettóban nevelkedett, nem drogosak a szülei, nem verték félholtra minden este)akkor az hamisnak tűnik, és ellenszenvet vált ki a hallgatókból. elhiszem, hogy sok nehézséget megélt, de már a vége felé látszott, hogy tényleg nem tud miről rappelni, semmit nem mondtak a szövegei, nem volt hiteles. és ebben a műfajban tényleg CSAK akkor tudsz érvényesülni, ha hiteles vagy (lásd Eminem). de azért egy tök jó pasi, efelől nincs kétség.
2012. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kis TV-k jobban bejönnek. A 82 centisek :D
2012. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
énnekem ő volt a kedvencem:)
2012. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bumbi02 ***** válasza:
100%

Tucat "rapper". Nagyjából semmiről nem szóltak a számai, illetve ha valamiről igen, akkor az már egy 100x lerágott sablonra épült fel.

Jött a rész, hogy ő érzelmes, mert bent szív dobog stb.., közben facebook adatlapján: Németh - Anyádpasija - ZOltán néven szerepel, a borítóképe "fantáziadúsan" egy tucat bikinis modell lány, tehát mutatja ténleg, hogy mennyire egy érzelmes figura lehet.


Másrészről nagyképű, csak éppen nincs mire, mert mint írtam, semmi egyedi nincs benne. És ez, hogy miután kiesett, megmondta hogy neki nem kell tanár, neki nem kell segítség, ő majd megcsinálja, megint a nagyképűségről árulkodik. És az, hogy úgy érzi hogy le se kell érettségiznie.. Hát.. no komment. Pár év múlva majd megbánja, mikor majd rájön, hogy érettségi nélkül még raktárosnak is nehezen veszik fel, aztán huszonéves fejjel ülhet be esti iskolába.



Vannak jó rapperek, például Veress Robi tehetséges volt, és egyedi, eddig ilyet senki nem csinált az országban - legalábbis nagyközönség előtt ez a műfaj nem volt bejáratva - , benne volt fantázia, és volt benne alázat is.


Én azt nem értem, hogy hogyan jutott be egyáltalán a válogatásról Plazma.. Valószínüleg ha nem azzal a káromkodós számával jön, fel se figyel rá senki,és kiesik első körben.

2012. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!