Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Milyen márkájú és...

Szisztöp kérdése:

Fodrászok! Milyen márkájú és számú hajfestékkel érek el /és milyen arányban olyan gyönyörű szép vörösesszőkét mint régi Liptai Clau haja, vagy Dobó Katáé, Juliann Moore, Gilian Andersson? Ami nem erős rézvörös, hanem finom rézszőke?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló szín a schwarzkopf natural & easy hajfestékjének az 546-os árnyalata.

[link]

2012. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én inkább fodrászfestékre gondoltam, pl alfaparf, londa vagy koleston ilyesmi, mert tapasztalatom szerint a dobozos sohasem olyan mint a képen:(
2012. jún. 3. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Fodrászként erre nem tudok válaszolni. Hiába sorolnám fel azokat a színeket, amik olyanok...

A hajfestés eredménye függ a kiindulási alaptól és a kívánt színtől. Sok esetben egyáltalán nem azt a festéket kell a hajra kenni, amit kiválaszt a vendég, mert figyelembe kell venni, mire kenjük az anyagot.

2012. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi de nekem szőke barna melírozott hajam van.abból kéne vörösesszőke. Alfaparf 8.4 az szép???
2012. jún. 3. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!