Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok arc/test milyen arányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok arc/test milyen arányban döntő? mondjuk inkább kövér vagy nagyon vékony srác viszonylag szép arccal egy erős testfelépítésű kockahasú valakivel szemben akinek már nincs annyira szép arca?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

70 (arc) - 30 (test)

nálam legalábbis

2012. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

szerintem mindkettő fontos, legyen szép arca, de a teste is rendben legyen.


L/16

2012. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlen kell hogy legyen szép arca, csak olyan ami nem csúnya és megfog benne valami és ne legyen kövér. Nekem inkább vékony mint duci srácok jönnek be, de a legjobb a középút, amikor nem izomember, de látszik rajta h ad magára, edz :)
2012. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arc fontosabb!:)
2012. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fontos az arc. Ha csunya, gonosz feje van az taszitó.a szemből minden látszik.

A pasi jo ha husis.gáz a csontváz vagy a sztikletti. Legyen kedves, jo belsővel.ne legyen állat. Nemárt ha ért a lélekhez.

viszont a szétfolyó gáz.arra nincs mentség.plusz10-20kilo elmegy husiba.

2012. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az arc fontosabb. nem kell annyira jó test ha az arcát szeretem, de ha csúnyácska és jótestű,akkor nem kell
2013. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
... ha külső alapján kellene dönteni
2013. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!