Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire éretlen a barátnőm?

Miért ennyire éretlen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy a barátnőmmel valami nincs rendben... 14 éves, de akármikor megjegyzem, hogy XY milyen helyes, vagy akár csak mutatok neki egy számot, amit egy férfi énekel, rögtön elkezd leszólni, hogy biztos totál belezúgtam, és képes kicikizni emiatt. De ő soha nem mondott ilyesmit, senkiről... Pedig szerintem ilyen korban már abszolút normális, ha megnézzük a pasikat. Fogalmam sincs, miért ilyen, mikor kényesebb témákról nyíltan beszél. Előtte valahogy senkire sem mondhatom, hogy helyes.

Miért ilyen? Remélem nem leszbikus, bár nem kizárt. (Amúgy ha az lenne, akkor sem ítélném el, csak egyelőre nem értem a szituációt.)



2012. jún. 13. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet (csak szerintem), hogy szerelmes valakibe.
2012. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, de akkor miért szól le engem, amikor elmondok neki valami ilyesmit?
2012. jún. 13. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél, hogy otthagyod vagy elhanyagolod egy pasi miatt.
2012. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az egyik barátnőm. De Ő még rugdossa is a fiúkat! És későn érő is. Szerintem azt hiszi, ha szerelmes vagyok egy fiúba, akkor már a smacizáson meg nyálas dolgokon jár az eszem, pedig nem.
2012. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!