Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lopással vádolnak, mit tehetek?

Lopással vádolnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egyik nap a suliban egy lány megvádolt azzal, h elloptam a blézerét. (az övé és az enyém is ugyanott van kiszakadva. ) rendőrségi ügy lett belőle, sőt már a bírósági levelet is megkaptam . és ma megtaláltam a valódi enyémet, az osztályszekrény alján. Tudni kell h az a szekrény kb 2év nem volt kipakolva ugyh eszembe sem jutott h esetleg ott keressem. Meg biztos voltam benne h az amit "elloptam" az az enyém. De mint kiderült, mégsem. Vhoghy elcserélődött. Szerintetek mit tegyek? Beszéljek a lány anyjával vagy mit? Köszönöm a segítségeteket. Ui. : még fiatalkorú vagyok,17 éves.

2012. jún. 13. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyanígy mond el a rendőröknek. A szándékosságot ezzel kizárják!
2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ebből akkor számíthatok valami komolyabb dologra??? meg hogy mondjam el nekik ha már beidéztek a bíróságra? július 5.én kell mennem....és most hnap sétáljak be a rendőrségre és meséljem el?? amugy köszönöm a választ :)
2012. jún. 13. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, sétálj be a rendőrségre, és meséld el, vidd be a ruhát is.

Ne hagyd, hogy elküldjenek, erről születni fog valamilyen írásos dokumentum, valószínűleg egy új kihallgatási jegyzőkönyv, ilyesmi.


Amúgy semmi extra, próbára bocsátottak volna, vagy megróttak volna akkor is, ha tényleg elloptad volna, és 17 éves, büntetlen előéletű vagy.

2012. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj h azt még régen lefoglalták....mert ez még tavaly volt..október-november környékén....és azóta húzódik az ügy :SS de jolvan így teszek és köszönöm a tanácsod :) ezek után a bíróságra sem kell majd bemenni??
2012. jún. 14. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Az majd kiderül...
2012. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!