Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a ballagási pénzemből?

Mit vegyek a ballagási pénzemből?

Figyelt kérdés
15000 Ft-ot kaptam és egyik ötletem sem tetszik a szüleimnek, de nem értem, akkor miért nem vettek valamit amit ők jónak látnak. Ruhát nem vehetek mert azt bármikor kaphatok, fényképezőgépre nem elég, még egy állatom nem lehet, de akkor mit kéne vennem. Mert engem ezek érdekelnek.
2012. jún. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem telik fényképezőre és nagyon szeretnél,akkor még gyűjts hozzá.Vagy tedd félre,ha nem tudsz semmit venni,aztán ha később eszedbe jut valami vagy megtetszik valami akkor legalább lesz pénzed
2012. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemsokára megyek nyaralni amikor jól jönne a fényképező de addig már nincs több ünnep, amire kaphatnék pénzt:(
2012. jún. 17. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
15E-ért is lehet venni fényképezőt,nyilván az nem annyira jó mint egy 30E-es,de némelyik elég szép képeket csinál.Vagy kérd meg a szüleid,hogy pótolják ki,és cserébe nyáron segitel a házi munkákba vagy valami,vagy ha már elmúltál 15éves,elmehetsz diákmunkára is
2012. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajna még csak 14 vagyok pedig szívesen dolgoznék nyáron, meg én nem úgy kapom a zsebpénzem, hogy mindig adnak valamennyit, hanem ha jól tanulok és végzek egy kis házimunkát akkor megvesznek nekem valamit, de csak értelmes dolgot. Megpróbálok akkor valami 15000-res fényképezőt nézni, nekem csak arra kellene, hogy a családdal meg haverokkal a jó emlékeket meg tudjam örökíteni, nem kellenek nekem szuper minőségű képek. Köszönöm a válaszokat mindenkinek, jöhetnek még.
2012. jún. 17. 19:22
 5/7 anonim válasza:
Szerintem tartsd meg, jó lesz később. Tudom hogy nagyon szeretnéd elkölteni, de ha később valami más kéne és akkor még ennyi se lenne rá? :D
2012. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Canon powershot A800 szerinted jó?
2012. jún. 17. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amire használni szeretnéd,arra megfelel
2012. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!