Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Háttér szereplés, igazat...

Háttér szereplés, igazat mondanak-e vagy sem azok az emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel éppen sétáltunk a nyíregyházi Kossuth téren és odajött hozzánk egy nő megkérdezte, hogy nem-e akarunk jelentkezni egy reklámba háttér szereplőnek. Azt mondtuk hogy oké, igaz egy kicsit bizonytalanul.. aztán felírták a nevünket, a telefonszámunkat apánk vagy anyánk nevét és telefonszámát, és mondták, hogy majd felhívnak minket meg a szüleinket.. azt is mondták, hogy hétvégén lesz egy válogatás annak az időpontjáról pedig majd küldenek sms-t. Mé azt is mondták, hogy egy budapesti cég és csak most az egyszer vannak Nyíregyházán. viszont nem adtak semmilyen névjegykártyát, telefonszámot vagy ilyesmit! Most akkor mi van? Akivel már történt ilyen vagy tőletek is kérdeztek már ilyet, vagy ti is pont itt nyíregyházán laktok, akkor kérlek írjatok!!!
2012. jún. 20. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy csak fiatalokat keresnek és azon a papíron amire felírták az adatokat, azon mondjuk volt jó pár név.. amúgy 13 évesek vagyunk.
2012. jún. 20. 07:55
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy csak adatokat (telefonszámokat stb.) gyűjtöttek. Én azért elkértem volna tőlük a nevüket, címüket, adószámukat, satöbbijüket, mielőtt megadok bármilyen adatot magamról.


Egyébként: megkérdezte, hogy nem akarunk-e jelentkezni...

2012. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, mert igaz volt.. felhívtak minket!! :) De azért sztem adhattak volna névjegykártyát vagy akármit..
2012. jún. 22. 10:48
 4/4 Brilliant válasza:

Szia!

És melyik cég volt ez? Én ismerek néhány castingcéget, hátha őket is, és akkor tudom igazolni őket, hogy igaziak.:)

Milyen reklám volt ez?

2012. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!