Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szuperképességet...

Melyik szuperképességet választanád?

Figyelt kérdés

- Láthatatlanság.

- Alakváltás.

- Repülés (szárnyal vagy nélküle, ha ez írd meg hogy hogy)

- Klónok (bármikor előhívhatóak és eltüntethetőek)

- Lélegzés a víz alatt.

- Sebezhetetlenség.

- Teleportálás.

- Halhatatlanság (örökké fiatal is maradsz).

- Gondolattal gyilkolás.

- Hipnotizálás.

- Gondolatolvasás.

- Mágneses erő.

- Fejben internetezés.

- Hihetetlenül nagy fizikum.

- Egyéb (ha ezt választod írd meg hogy mi)

- Más tudatába való beférkőzés (bocsi, nemtudtam jobban fogalmazni)

- A 4 elem (tűz, víz, föld, levegő) valamelyikének irányítása. (ha ez akkor írd meg melyiket)

- Az idő manipulálása: visszapörgetés, lassítás, megállítás (előre nem működik)

- Nem leszel éhes vagy szomjas ( nem is halsz éhen vagy szomjan)


Ha több van ami kéne akkor azt rakd sorba számozással.


2012. jún. 24. 20:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ja és a telekinézis is tetszik :D
2012. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 EagleHUN ***** válasza:

1. Teljes Halhatatlanság

(ebben tulajdonképpen benne van

hogy élelem + víz + levegő nélkül is élhetek vagyis

vízalá is mehetek, akik a vízalatt légzést

választották jobban tették volna ha ezt választják)

2. Halottélesztés/Nekromancia

(a felélesztettek az irányításom alá kerülnek)

3. Telekinézis alias Jedi erő

4. Fizikai törvények teljes befolyásolása (téridő ura)


Ha csak eggyet lehet: Halhatatlanság

2012. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

- lélegzés víz alatt

- láthatatlanság

- teleportálás

2012. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
halhatatlanság
2012. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Én most azt fogom leírni hogy mit miért vállasztanék, és a végén döntöm el pontosan.


-klónok: sok a házimunka, és több időm lenne a szórakozásra... emellett önvédelemre is jók

-teleportálás: ebben a mai felpörgött világban mindíg akad helyzet, amikor jól jönne.

-halhatatlanság: sajnoa egy idő után lecsuknának és megfigyelnének miatta. Teleportal eggyütt nem lenne rosz :)

-gondolat olvasás: soha nem érnének meglepetések, szavak nélkül tudnám, hogy ki mit akar mondani.

-fejben netezés: ez elég hülyén hangzik, de király xD


És most az, amit ténylegesen vállasztanék: a levegő feletti kontroll. Ez magában foglal egy csomó képességet, mert a levegő mindenhol ottvan, ha pedíg nincsen, akkor oda irányítható. Víz alatti lélegzés kipipálva, megfelelő légáromlatok segítségével felemelhetek és mozgathatok bármit, beleértve önmagamat, tehát képes vagyok a repülésre, ezzel pedíg nagyon gyorsan tudok helyet változtatni. A sürített levegő a vízhez hasonlóan folyékony, majd szilárd halmazállapotú lesz: áttörhetetlen pajzsot tudok húzni magam köré, és bármilyen penge kialakítására is képes lennék, tehát gyilkolás is kipipálva... egyenlőre a levegőről ennyi jut eszembe, aki tud még valamit az tegye hozzá gondolatban :)

2012. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Én felsorolom, hogy mit miért választanék és néhánynál azt is, hogy miért nem.


-Láthatatlanság- alapjába véve jó.Tudnék hallgatózni, ijesztgetni, ha valaki rám támad elmenekülni esetleg visszaütni.

-Alakváltás- Jó dolog mert bármilyen állattá áttudnék változni. Ha akarnám madár lennék és elrepülnék, ha úgy van kedvem akkor hal lennék és úsznék a vízben.Emberré is áttudnék változni és előnyömre fordítani pár dolgot.De igazság szerint nem akarnék átváltozni másik emberré pl a tanárommá mert akkor úgy érezném, hogy amit tettem helytelen.

-Klónok- Hát.. elmegy.. otthon.. amikor senki sem lát. Házimunkába.. de nem használnám kint az utcán mert akkor mindenki meglepődne és esetleg megijedne.

-Légzés a víz alatt- Hát.. Jó képesség de nem a legjobb. ha átváltozok valami vízi állattá akkor már egyből tudok lélegezni. meg akkor is ha irányítom a földet vagy esetleg a levegőt.

-Sebezhetetlenség- jól hangzik. De nem hiszem, hogy lenne valami haszna az én életemben. max ha pl. látom, hogy valaki kiment a vonat elé akkor megmenteném.

-Teleportálás- Ez az egyik kedvencem. ezer okot feltudnék sorolni, hogy miért ezt választanám. Bárhova eltudnék menni. Ha akarom beugrok japánba egy étterembe vagy ha olyan kedvem van akkor U.S.A-ba egy jó hamburgerre. Felteleportálnék az égbe és szabadesést csinálnék majd mielőtt leérkezem átteleportálnék valami gumimatracokkal teli helyre. nem kellene korán kelnem, hogy suliba legyek.

-Halhatatlanság- Semmiféle képen NEM választanám. Belegondolni, hogy az az ember akit szeretek 70 évesen már öreg és én nem vagyok az.. borzasztó. meg, hogy már mindenki meghal körülöttem.. a szeretteim elvesztése.. és úgy élni örökké.. nem jó.. meg. mi van ha elpusztul a föld? :'D egyedül maradok chuck norrissal?

-Gondolattal gyilkolás- semmiféle képen mert, akkor már 1-2 ember halott lenne és a végén magamat ölném meg mert nem tudnám elviselni, hogy megöltem valakit.

Hipnotizálás- Ha használnám csak is jó célokra. És nem olyanokra, hogy pl szeressen akit én szeretek.. mert azzal saját magamat csapnám be.

-gondolatolvasás- A másik kedvencem. Nem sokszor használnám, csak ha nagyon kíváncsi lennék valamire. De akkor is legtöbbször próbálnék uralkodni magamon, hogy ne, mert én se szeretném ha más tudná a legféltettebb titkaimat is, és teljesen átlátna rajtam.

-Mágneses erő- olyan mint magneto? Hát... Jó pofa lehet. elfogadnám :D de akkor már inkább telekinézis. mert akkor nem csak pár tárgyat tudnék felemelni.

-Fejben internetezés- Amilyen kocka vagyok el is fogadnám! nagyon sok mindenre lehet használni.. pl. dolgozatoknál a választ "kipuskáznám" a fejemből.. meg.. mindenre tudnék választ ami fent van a neten..

-Hihetetlenül nagy fizikum- hát.. elmegy.. ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, mivel nő vagyok :)

-Egyéb- A mágnesesnél felsorolt telekinézés.. Az erő krónikáiba szépen meg lett mutatva, hogy mekkora hatalma van és mikre lehet használni.

-Más tudatába való beférkőzés- nem nagyon értem.. ha úgy, hogy irányítani másokat, akkor az megvolt a hipnotizálásnál, de ha arra, hogy másokat kikészítsünk vagy fejbe beszélgessünk vele amikor pl sok a tömeg. arra egész jó.

-A 4 elem. Tiszta avatar. *-* húhh.. hirtelen nem is tudom melyiket választanám.. szerintem a levegő.. mert tudnék repülni, víz alatt légbuborékot vonni a fejem köré.. felemelni tárgyakat..

-Az idő manipulálása: Jó lenne.. mármint.. újra találkozhatnék édesapámmal.. Nem tudom, hogy helyes lenne-e a múlton változtatni.. inkább csak visszanézném mint emlékeket.. hogy újra "átélhessem azokat". ha lehetne figyelmeztetném és felkészíteném magamat, hogy mi lesz.. Vagy csak annyit mondanék magamnak, hogy mondjam meg apukámnak, hogy szeretem mert többet nem lesz rá lehetőség.

- Nem leszel éhes vagy szomjas- Nem választanám, mert imádok enni és inni. szerintem az egyik legjobb dolog :D


szóval.. ennyi ^^

2012. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
35. vagyok, aki a levegőt vállasztotta, és kitatáltam egy teljesen egyedi képességet: Az álmaim irányítása. Azt álmodok amit akarok, az leszek benne ami akarok lenni, így akár szuperhős, vagy multimilliárdos. Ezt kb. úgy képzelem el, mint ahogy az Avatarban is láthattuk, csak kicsit másképp: lefekszem aludni, és azonnal egy másik világban találom magamat, ahol minden úgy van, ahogy én akarom, és semmi befolyása sincsen a rendes életemre. Sajnos ennek is vannak hátrányai, egy idő után folyton csak aludni akarnék, esetleg kialvatlan lennék a túlzott agymunka miatt, valószínüleg ebbe bele lehet bolondulni... inkább maradok a levegőnél :)
2012. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
Én nagyjából mindet de főleg a gondolatolvasást és a vízalattlélegzést
2012. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

mások képességeinek elszívása, öszegyüjteném tőletek ami kell aztán mind meghalnátok


ami egyébkén a legjobban tetszik az a telekinézis vagyis a dolgok gondolattal valo mozgatása, azzal bárkinek agyvérzést tudnék okozni vagy csak ugy kihuznám a szivét a száján, jó móka lenne


a második a teleportálós, azzal lehetne csak igazán pusztítani. beteleportálnék egy katonai mitudoménhova egy atombombáért azt meg átteleportálnám mondjuk pekingbe, ugyanigy egyet az usába , aztán kezdődhetne a csihi-puhi

2012. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:

Siklás

Repülés

Szuper gyorsaság

Chaos control

Sebezhetetlenség

Érzelmeim átalakítása energiává

Emlékezni az álmaimra

Örök élet és fiatalság

Időutazás

Alakváltás

Hangom megváltoztatása

Le tudjak játszani minden játékot

Ismerni minden nyelvet

Filmekbe való eljutás éééééés...

Tudat hogy mindig bölcsen használjam az energiáimat


Lehet hogy még van több is, csak most nem jut eszembe

2013. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!