Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanád?

Figyelt kérdés

most a véleményedre vagyok kíváncsi. melyikkel lennél szívesebben?

Azt, aki nem jó pasi, stréber, de kedves jólelkűM

vagy

Azt, aki nagyon jó pasi, a jegyei siralmasak, bajkeverő, és bunkó, viszont népszerű?


2011. nov. 27. 09:33
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi, az M-t, pontot akartam.xD
2011. nov. 27. 09:34
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani.
2011. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és ha azt akarod hallani, akkor leírnák a lányok és le is fogják írni, hogy az elsőt választanák. Aztán kimennek a gép elől a való világba, vagy este a buliba és ott már csakis a 2. at választják. De kivétel nélkül az összes lány. Ez az igazság. Lehet megint lepontozni. Hidd el tegnap is írd ide egy 15 vagy 16 éves lány és kihozta átlagpasinak Brad Pittet. Akkor szerinted mégis melyiket fogja választani, ha ott kezdődik az átlagpasi? Meg amikor a szexi vagy nem.hu oldalon pontozták a pasikat, és az utcán szaladgáló átlagpasik 2-3 pontot kaptak a 10 ből, és a fullos kinézetűek is csak 6-7 pontot, akkor szerinted mire gondol az ember? Hogy szerintük a fullos kinézetű az átlagpasi, a többi meg alatta van. Ideje felébredni, el van ferdülve a lányok ízlésvilága. Azt hiszik azok a modell pasik az átlagosak, akik a reklámokban szerepelnek nap mint nap. Buliban is 200 pasiból van vagy 10 aki nagyon jól néz ki, de nagyon bunkó, de ha nem abból a 10 ből jön oda hozzájuk valaki felkérni őket táncolni, akkor zsigerből jön a nem szócska. 26 vagyok 2 diploma után, meg pár kb 120 buliban eltöltött este után van egy kis tapasztalatom, rálátásom. Csúnya pasit buliban, nem sokszor látok lányokkal együtt. De még átlagosból is kevésnek van csaja.
2011. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak azokkal hajlandóak járni, aki az iskola díszpintye. Tiszta evolúció az egész, akinek a legszebb a tolla, vagyis a külseje az kapja meg a lányokat. Van ismerősöm is egy egyetem kollégiumában, ő ott a fő karbantartó. Bár ezt már egyszer leírtam. De az a lényege, hogy ő megy be a szobákba javítani valamit, pl csöveket, zuhanyrózsa hiba, dugulás stb. Pár száz lány szobájában volt is már benn. De mindenhol u.azt tapasztalta. A jó és a csúnyább csajoknál is. Zoknik, nadrágok, cipők, bugyik szanaszéjjel. (mert akkor is bemegy ha nincs ott a csaj, mert van kulcsa hozzá), alkoholos üvegek a sarokban, véres és ondós bugyik a zuhanyzó mellett. Ritka a kivétel! Mindnek jó külsejű baksógép pasija van, csúnya pasit még csúnya lányok szobájában sem látott, vagy csak ritkán. De ezek a lányok nem takarítanak, nem tisztítanak meg semmit, főzni nem tudnak, leégetik a rezsót is stb. Nagyon siralmas a helyzet. A pasik szobáját már nem is mondta. Persze tisztelet a kivételnek, ami elenyésző. Az összes lány egy party csaj, legyen az szép, átlagos vagy csúnya(nem a 120 kilósokra kell gondolni). Mind mind jó pasira vágyik. Hiába vagy te ezermester, ha nem úgy nézel ki mint a kiskakas a szemétdombon, akkor az esélyeid a lányoknál nem a 100 felé fog menni, hanem a nulla felé. Van nekem zseni barátom is , aki már pár év és nóbel díj közelében fog simán járni, pedig csak 24 éves, és hiába olyan okos, hogy jobban tudja a témákat mint a saját tanárai az egyetemen, mégis sosem járt még az eszköze nőben, pedig ha van egy szabadideje, akkor sokat próbálkozik náluk. De mivel elég csúnya, így kb esélyei a nulla környékén vannak a rondább külsejű csajoknál is. Ma már nem elég egy fokkal szebbnek lenni az ördögnél, ez édes levés. A legjobb külsejűnek kell lenni. De majd úgy is jönnek ide a lányok és kioktatnak, hogy nekik bizony jó lenne az előbb említett zseni pasi. Élőben meg tök másként gondolkodnak, és átnéznek azon aki nem a suli csúcspasija és nema legnagyobb b@xógépe.
2011. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Az elsőhöz, ha nem vonzódom, és még témám sincs vele a tanuláson kívül, mégis mit kezdenék vele?

A másodiknál... nos én kinőttem már a rosszfiú szindrómából. Ha nem kapom meg a kellő figyelmet, és kedvességet, nem is köt le a srác, mert unalmas lesz számomra. Akár elhiszitek, akár nem.

2011. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én lányokat kérdeztem, hogy ők melyiket választanák. csupán egy R.J. Berger féle dolgokra gondoltam. nem kellene fiúknak kisregényt írni, és a lányokat oltani, mert hidd el vannak kivételek!
2011. nov. 27. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, és az elsőt választottam, mert Ő méltó volt a szeretetemre. Azóta is szeretem, már a közös jövőt tervezgetjük. Nem igaz, hogy az összes lány kivétel nélkül a népszerű bunkót választja.
2011. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na most ugye kezdjük ott, hogy mi a nem jó pasi szerinted...Bírom, mikor két ilyen végletet adtok meg, hogy aztán lehessen fújjogni megint a lányokra, hogy milyen felszínesek. Marhára unalmas már.

Rengeteg olyan fiú van, aki nem az a kifejezett "jó pasi", vagyis nem kigyúrt, üresfejű izompacsirta, de nem is negyven kilós, életképtelen, otthon a számítógép előtt sírós fajta, hanem a két véglet között helyezkedik el, és igenis van benne valami, ami miatt beleszerethet egy lány.

Nekem az általad leírtak két kategória közül egyik sem kellene. Van még elég normális férfi, szerencsére.

2011. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik se kéne.Az első azért nem mert a stréber szóval arra következtetek h okoskodó,mindenttudó és én nm szeretem az ilyet. a 2.meg azért mert buta és bunkó, a énpszerűség meg egy dolog,ez se az a tulajdonság amitől kellene.


Legyen inkább átlagos külsejű,átlagos tanuló,kedves,jószívű.

2011. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

így egyiket sem...

stréber nem kell, mert az uncsi, de nem jól kinéző kedves pasim volt már. nagyon jó kapcsolat volt, kár érte, csak hát a távolság...


a másik típusból is csak közelítésem volt. helyes volt, kicsit bajkeverő is, de azért egy csőbunkóval nem jönnék össze...


Ott van a gond, hogyha odajön egy ismeretlen nem jól kinéző srác, akkor nem mondom, hogy persze, elmegyek randizni veled. A pasik sem szólítanak le ronda nőt... Nem jó pasival csak úgy jönnék össze, ha ismerem előtte, jóban vagyunk és már nem csak a külsejét látom. Sajnálom, de szépek mindig is előnyben maradnak mindkét nemnél.

2011. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!