Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányt keresek, aki belül is szép, nemcsak külsőre. Miért ilyen nehéz manapság jellemre is szép lányokat találni?

Figyelt kérdés

Nálam a külsővel szemben csak annyi igényem van, hogy azért ne legyen egy túlsúlyos az illető és arcra fogjon meg a lányban valami.


Így nagyon sok lány tetszik nekem, naponta látok jó párat, de sajnos az derül ki, hogy jellemre mégsem passzolunk, valami hiányzik belőlük.


Jó lenne már olyan lányt találni, aki jellemre, személyiségre is igazán szép nemcsak külsőre vonzó.


Nálam például fontos, hogy egy lány ne csak értelmes legyen, hanem legyen humorérzéke és hűséges, kedves legyen, akivel lehet összebújni, mert én fiúként inkább érzelmes típus vagyok, aki szívesen ölelgeti, puszilgatja a párját.


2012. márc. 9. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, én ismerek egy párat... viszont ők mind foglaltak, természetesen.
2012. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
MertMertMertMertMertMertMertMert
2012. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És te mit tudsz nyújtani cserébe?
2012. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

az egészséges lelkű emberek,egészséges családi környezetből származnak.

szóval ha a csaj szülei szeretik egymást-nem csonka családból származik-viszonylagos anyagi biztonságban élnek,akkor valószínűleg a lányuk is egészséges lelkületű.

ilyeneket nézz hosszútávra.

2012. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1. válaszoló írtad h természetesen foglaltak háth sztem nem minden ilyen vagy nem sokban eltérő lány foglalt de h a kérdésre is válaszoljak az biztos h ne discoba akarj csajozni ha meg tetszik egy lány menj oda kérd el az elérhetőségét és lesz időd megismerni ha mégsem akk meg hagyd ezt lehet h így végig kéne játszanod és egyszer lehet h ráakadsz majd arra a lányra akire vártál vagy esetleg nézz körül a barátaid közül vagy esetleg a barátaid barátai között is találhatsz ilyen lányt

remélem tudtam segíteni :))

2012. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a próbálkozás már ott bukott, hogy értelmes lány. a nők nem észlények, megvan a testalkatuk arra, hogy ne kelljen használni az agyukat. az érzelmes meg náluk hisztizést jelent, szóval ennek így összességében 10000/1 esélyt adok. sajnos tapasztalatból beszélek, több ezer lányt ismertem már meg.


vagy add alább, vagy fogadd el, hogy még pár évig lehet, magányos leszel.

ha szexbe mész bele, ugyanúgy magányos maradsz, de legalább szórakozol.

abban nem tudok tanácsot adni, hogyan ismerkedj, talán internet, mert a legtöbb lány imidzse csak álca, és a cukormáz alatt rohadnak.

2012. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen lányokat a fiúk később veszik észre, mondjuk úgy 23-24-25-től kezdve (mikor a fiú legalább 23-25). Az ilyen lányok lehet, hogy ezt érzik, és ezért nem is keresik a fiúk társaságát fiatalabb korban még. Vannak fiúk, akik persze kivételt képeznek, és a koruknál érettebbek. Egyébként szerintem a lányok gyakran hamarabb megtanulnak elvonatkoztatni a külsőtől. Vannak dolgok, amiken nem tudunk változtatni, van, amin igen. Az igényesség meglátszik a lányokon, még akkor is, ha az arcuk nem hibátlan, a hajuk nem szőke. Igényesség alatt nem feltétlenül a hajvasalást értem, hanem hogy odafigyel magára. Sok lány ki akar tűnni a tömegből, ezért kihívó ruhákat vesz fel, de szerintem az okosabb, értelmesebb lányok tudják, hogy nem feltétlenül így kell kitűnni, mert a fiúk a cicababa lányokban csak a kalandot látják, megunják, de persze meg is nézik őket.
2012. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szerintem nem később veszik észre az ilyeneket, hanem nincsenek, és aszociálisak. a maguknak való lányok nem járnak társaságba, ezért nem próbálkoznak be náluk sokan, de kevés igényes lány van, mert a legtöbb csak kitűnni akar, és hanyattdőlni...

ha szerencsés vagy, kifogsz egy olyat, aki 20 évesen kezd el érdeklődni a fiúk iránt, másképp szerintem nincs esélyed. 18 alatt általában az első bókot elhiszik bárkinek, minden 2. bokorba szerelmesek lesznek.


tény hogy nincs is nagy igény a fiúk részéről igényes lányokra, de amíg nem kényszerül rá egy lány, hogy az eszét is használja, csak a teste lesz az eszköze, ezért kezd megjönni az eszük 25-40 felett

2012. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

" a nők nem észlények, megvan a testalkatuk arra, hogy ne kelljen használni az agyukat. "


" a legtöbb lány imidzse csak álca, és a cukormáz alatt rohadnak."


Ejha, 6/8-as! Téged hány lány ejtett pofára? :)

2012. ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem kell pofára esni ahhoz, hogy kiismerd őket
2012. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!