Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság van még olyan, hogy...

Manapság van még olyan, hogy egyedi külső? Te milyen külsejű emberre mondod ezt?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

Ha akartok, linkeljetek képet is...

Köszi.


2009. dec. 28. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt fősulin egy fickó, aki mindig öltönybe járt (nem csak vizsgákra). számomra ez elég egyedinek tűnt.
2009. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem is tudom, ha úgy nézzük mindenki egyedi, ha meg másképp akkor senki sem az.

Múltkor láttam pár ilyen stílusú srácot meg csajt: [link] Na elég egyedinek tűntek a nagy szürke tömegben. XD

2009. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hehe, nekem vannak ilyesmi ismerőseim, mint a képen szereplő egyének. :D Gondolom Anime Conra mentek XD
2009. dec. 28. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyedi külső nincs. Még a haute cotoure darabok is hasonlítanak valamilyen stílushoz (pl. emlékeztetnek valamilyen történelmi kor viseletére).

A kinézet nem lehet egyedi, csak különleges. A személyiség viszont már nagyon is egyedi, azt még egy "stílushoz" tartozással sem lehet hosszú távon leplezni.

2009. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én sose használom senkire se csak az ellenkezőjét érzékelem sokszor, de nem zavar, ő dolguk.

Nem is az egyediség a lényeg, hanem hogy tényleg olyan ruhákat meg kiegészítőket hordasz-e ami neked tetszik és jól érzed magad velük, akkor is, ha épp nincsenek divatban.

Sosem értettem miért közelítenek engem meg úgy, valakit, hogy különcködni akar, amikor sokszor nincs semmi külön célja az embereknek ilyesmivel, csak azt hordják ami nekik tetszik.

2010. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!