Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetésre számíthat?...

Milyen büntetésre számíthat? (gépjármű)

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm pár éve vett egy kocsit a nevére egy barátnőjének. Azért ő vette mert az ő neve alatt tudott futni a hitel mert ő hitelképes volt, vagy vmi ilyesmi, nem értek hozzá. Magyarul az ismerősöm nevén volt a kocsi, de a barátnője volt a használó, illetve természetesen ő fizette a részleteket rendesen, EGY DARABIG! Pár hónap múlva ez a törlesztés elmaradt. (és kiderült hogy mégsem olyan jó barátnő az a barátnő) Emiatt természetesen az ismerősömet kereste meg a bank. Mi ezeket a megkereséseket tolmácsoltuk a kocsi használója felé, aki ezáltal fizetett egy kicsit majd ismét semmi. Oda jutott az ügy hogy a bank elviszi a kocsit, ezt át is adtuk a használónak, aki elmondása szerint elhozta a házunk elé a gépjárművet, de itt nem volt, így a bank nem tudta lefoglalni. Ennek már jó pár hónapja. Most ott tart az ügy hogy a rendőrség felhívta az ismerőst hogy az ügyészség feljelentést fog tenni ellene mivel ő annak idején azt mondta a banknak hogy saját használatra veszi a kocsit, így megtévesztette a bankot, mindezt önhibájából, mert elmondása szerint senki sem kérdezte ezt meg tőle. A kocsi tényleges használóját már kihallgatták. Milyen büntetésre számíthat az ismerősöm?

2012. jún. 27. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Mekkora gerinctelen egy dög ez a nő! Belehalnék a szégyenbe a helyében! Na az ilyen hülye p*csák miatt ítélik meg így a nőket!

Mondjuk, a haverod is buta! Hol adnám én a nevemet bárkinek a milliós hiteléhez!


Ne haragudj, hogy felcsattantam és nem a kérdésre válaszoltam! Igyekszem utána kérdezni!

2012. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!