Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy virágozzon...

Gabi86 kérdése:

Mit csináljak hogy virágozzon az orchideám?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve megvan és csak egyszer virágzott és egyszer hozott hajtásokat ami már légzőgyökereket is hozott meg azóta le is szedtem és már cserépben van.Elég száraz a levegő (panel) és ezért egy üvegház szerűt csináltunk neki,hogy egy kis pára legyen mert víz van alatta egy külön tálkában.Sőt permetezem is vízzel a leveleit hogy még nagyobb pára legyen,de még így sem jön rajt virág.Vettem már táp oldatot is és már nem tudom mit csináljak.Előre is köszi a válaszokat.

2012. jún. 28. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk egy csomó ki van rakva az ablakba. Anya önt alá vizet meg várja míg felszívja és aztán ami alatta maradt azt kiönti. De nem csinálunk vele semmi egyebet és virágzik. Mi is panelban lakunk.
2012. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!