Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzunk ha ilyen ócska...

Hova utazzunk ha ilyen ócska marad az idő hetekig? Balatonra akarunk menni, de szerintem semmi értelme. Legalábbis a 15 napos előrejelzés semmi jóval nem kecsegtet.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában szeretem, ha esik az eső, de most már nagyon elegem van ebből az időből. :S Nem tudok egyszerűen sehova menni, már nagyon hiányzik a napsütés... :( Szerintem ne menjetek a Balatonra, ilyen időben nincs értelme. Szerintem amikor nem esik az eső, csak borús, mehettek egynapos városnéző túrára egy olyan városba, ahol még nem voltatok. Mi pl. Bécsbe fogunk menni jövő héten. Remélem, tudtam segíteni. :) 15/L
2011. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit néztek ott?
2011. júl. 28. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A tegnapi válaszoló vagyok.. Hát, interneten utánakeresek, miket érdemes megnézni, meg van útikönyvünk is Bécshez, azt is majd tanulmányozom. Meg sétálunk a városban, vásárolunk, eszünk. :) Már egyszer voltunk a családdal Bécsben, de mindenki nagyon fáradt volt, alig vártuk, hogy hazamenjünk és aludjunk. :)) De most majd alaposan kipihenjük magunkat előtte. 15/L
2011. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha külföld: Görögország, ott jó idő van!!! Eső nagyon ritkán, de csak egy zuhé és kész.
2011. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!