Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kérhetnél bármilyen termész...

Ha kérhetnél bármilyen természetfeletti képességet, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Éééén teleportálni szeretnék, és csinálnék egy futárcéget XD
2012. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elemek irányitását pl.viz irányitása meg tűz irányitása,az biztos tuti lehet.
2012. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:
87%
Gyógyítani szeretnék!
2012. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azon kivűl ami van nem is tudom... én superman szerettem volna lenni de az élet kegyetlen jelenlegi racionálisabb ismereteimet figyelembe véve megelégednék egy vasember ruházattal és indulhatna a buli de az idő telik s csak ilyen egyszerű válaszolgatásba fullad ki minden szuper erőm lehet hogy itt minden tele van kriptonittal?????????
2012. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Levegő mert mindent mozgathatnék és repülni is lehetne nem kéne teleportálni magam
2012. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A víz, tűz, föld, levegő (és ezek alfajai) irányítását. Ezek egy pakkba tartoznak, így kérhetem...
2012. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szörny legenda ***** válasza:
időmegálítás
2015. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak repülni(szárnyakkal)szeretnék.Meg, hogy egy kicsit erősebb legyek, mint az átlagember.Nekem elég lenne ennyi.....

.....habár az időmanipuláció, teleportáció és a telepátia is jó mulatságnak tűnik.

2015. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!