Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek? Egyre...

Léteznek szellemek? Egyre jobban félek! (többi lent) L/16

Figyelt kérdés

Mostanában hajnali 1-2 után recsegni kezd az ajtóm meg mintha valami súrolná a szőnyegemet,olyan hangot hallok.Egyik délután meg ülök a gép előtt,és a mellettem lévő polcról leesett három könyv.(Nem én löktem le mert nem érek el odáig).

Ma éjjszaka meg a macskám hangosan elkezdett nyávogni,először azt hittem valami baja van,mert ilyen furán sosem nyávog,azt hittem fulladozik vagy valahova becsípte a farkát,lábát...De amikor kimentem ott ült a szék alatt és remegett..Mintha látott volna valamit :( Nem értem miért van...Félek,hogy valami fura jelenség! Nem nagyon hiszek az ilyenekben...De mostanában kezdek félni... (2006ban meghalt a nagynéném,2011ben a szomszédom)



2012. júl. 10. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Bemagyarázod magadnak, ne parázz:D

Mindössze véletlenek, ne nagyon mélyedj bele a dolgokba én szerintem mert csak egyre paranoiásabb leszel:)

2012. júl. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%

Felesleges félned :)

Két lehetőség van:

1. nem léteznek -> kár aggódnod

2. léteznek -> semmit nem tudsz tenni ellene -> kár aggódnod :D

Egyébként meg szerintem is csak bemagyarázod magadnak. Ne nézz szellemes filmeket és feküdj le korábban. ;)

2012. júl. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem a nagynénéd vagy a szomszédod. Ha ez még többször előfordul, akkor kezdj parázni.
2012. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a szomszédom pont egy évvel azuntán halt meg mint a papám... de még se történtek ilyenek..

szóval nyugi, ha szellemek elvisznek valakit, előbb engem ;)

2012. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lépj vele kapcsolatba! Valószínű ez egy szellem...
2012. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te aztán tudsz nyugtató dolgokat üzeni a kérdezönek. :D Há b@zki,ha valaki fosik a szellemektöl ,hogyan lépjen kapcsolatba velük? Ez az egyik,a másik meg az ,hogy szellemek nem léteznek. Nyugodj meg kérdező :) Amit tapasztaltál csak egy véletlen volt. 1000 olyan ok lehet amiért a macskád nyávogott. :) Egyébként nekem néha olyan van ,hogy a tv-m hangokat ad ki.(Nincs bekapcsolva,nem érek hozzá) Egyszer az éjszaka közepén mitha kicsit megrándult volna. De nem a szellemektől!!!! Lehet ,hogy rossz a tv,rossz egy alkatrésze belül,vagy az elektromoságnak van fura hangja. :) Nyugodj meg,szellemek nincsenek. Még valami az utolso válaszolonak: Ne interneten szord az ''áldásaidat'' mert kurv@ra idegesitő. Ha hiszel a szellemekben akkor menny az ezoterika kategoriába ömleszteni a baromságaidat!!!
2012. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát...lehet ilyen...

A mi házunkban a nagyapám szelleme van.

Próbáld ki a füstölőt, azzal lehet, hogy el tudod űzni őket!

2012. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
léteznek.van egy 4 éves öcsém. 3 éve meghalt a szomszédunk. egy téli éjszaka halálra fagyott a lakásában. aznap éjjel az öcsém, aki akkor még csak 1 éves volt, sírva riadt fel kb abban az idôben mikor meghalt a szomszéd. állítólag a kisgyerekek látják a szellemeket. másnap derült ki hogy meghalt a szomszéd. az rendôrök szerint kb hajnali 1-kor halt meg, az öcsém is pont akkor riadt fel. én láttam mikor hordágyon vitték ki a hullát, nagyon para volt. aztán kérdezgettem másokat is hogy hallották e mi történt. a szembeszomszédban lakik egy lány. aznap este mikor meghalt a szomszéd, rossz érzése volt. egész este csak ült a sarokban és sírt. rossz érzése volt. nem paráztatni akarlak csak bizonyítékokat soroltam fel, hogy szellemek igenis léteznek.
2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
na ijesztgessétek a kérdezőt mert a szellemek nem bánthatnak! És próbálj meg nem félni tőlük! Csak akkor kísérthetnek hogyha valami bevégezetlen ügyük van veled bár nem valószínű ! Ha többet akarsz tudni akkor írj privátba és NE FÉLJ TŐLÜK!!
2012. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!