Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen (bece) nevet mondanátok...

Milyen (bece) nevet mondanátok néhány alábbi jelzővel illetett lánynak? Eresszétek szabadjára a fantáziátokat!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok

imádok utazni

bernadettnek hívnak

szeretem az emo és scream stílust

feltűnő vagyok

szabadság a mottóm=nem szeretem ha megmondják, mit csináljak

kedvenc állatom a pók

ezen kívül:

barátságos

nem visszahúzódó

alapos

előretekintő

sokszor hibázó

nem haragtartó

önbecsületes

pörgő

egyedi stílusú


és van egy kis "hírnevem is" szval eléggé sokat vagyok látható tvben, meg ujságokban



csak értelmes válaszokat fogadok el, a nevek mindegy mi szerint állnak össze, akár betűkavalkád is lehet, de nagyon kellene a segítség. van pár ötletem, de egyik sem az igazi.

mindenkinek köszönöm, aki válaszol. :)



2012. júl. 11. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

berni

vagy lepj meg mindenkit és legyél béla:D

2012. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mire a végére értem elfelejtettem az elejét. Túl sok a jelző. Szerintem lehetne "jelzőlámpa" egyszerűen
2012. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
komolytalan
2012. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bettycyca
2012. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
betteebabycyca
2012. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egoista és feltűnési viszketegségben szenvedő, na meg persze kreativitásban nem bővelkedő? Ezeket szerintem kihagytad a jelzőid közül. :D Becenevet adjanak az ismerőseid. Gáz, ha mindenképp magadra akarsz erőltetni egyet. A beceneveket általában az élet hozza. Valamilyen sztori után.
2012. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Betti, detti, berni, nadi.. és még sok amit a nevedből ki lehet venni.


Még valamit. A becenevet nem felsorolt tulajdonságok miatt kapja az ember. Hanem egy bizonyos viselkedés vagy külső kép miatt amit a család vagy barátok észre vesznek,és kedvességből vagy gúnyból rád ragasztják.

Azt hogy leírtad a jelzőket, még nem tudjuk hogy milyen is vagy.

Ha képet raktál volna ki ,akkor nekünk idegeneknek is megindul a fantázia mert látjuk kiről van szó.


Mondok példát becenevekről.

Demjén Ferenc beceneve: Rózsi. Tudod miért? Mert az osztálytársai szerint (akik szintén zsidók voltak Rózsi) neki volt a leghatalmasabb zsidó orra. Így először gúnyból elnevezték Rohadt zsidónak, majd kedvességből Rózsi lett (a rövidítése a gúnynévnek)

Bár nem ismered de az egyik haverom beceneve "jumbó"..Lapátfülei miatt. A húgom a neve miatt lett "briganti"

Az egyik barátomat Bundinak hívják,mert állandóan bundás kenyeret evett,akárhányszor összefutottunk vele.

Vagy ott van az egyik lány akit napsugárnak nevezzünk,mert állandóan mosolyog,és szinte ragyog a lány. Valaki elnevezte napsugárnak,és ráragadt.

Írod hogy tévében,újságokban szerepelsz.Akkor küldj képet vagy linket,és ha látlak adok becenevet..

2012. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 vkrisz81 válasza:

azért ez gáz :D honnan vetted hogy a rózsi azért jött mert zsidó ?:D nem azért véletlenül mert vörös volt a haja alapból ?:D csodálom hogy nem blokkolták a kommentedet :D

Viszont abban igaza van 6asokának, inkább csak felvágás részedről ez mint komolyn becenév keresés, becenebet mindenkire aggatnak, ha van ismerőse, barátja, nem kell azt forumon kérni :D de azért köszönjük hogy megosztottad magad velünk :P

2012. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vkrisz81 válasza:

a zsidős sztori storno, másra gondoltam :DDD

de akkro is nem szép zsidózni :D

2012. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Bettii.:DD
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!