Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen (bece) nevet mondanátok...

Milyen (bece) nevet mondanátok néhány alábbi jelzővel illetett lánynak? Eresszétek szabadjára a fantáziátokat!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok

imádok utazni

bernadettnek hívnak

szeretem az emo és scream stílust

feltűnő vagyok

szabadság a mottóm=nem szeretem ha megmondják, mit csináljak

kedvenc állatom a pók

ezen kívül:

barátságos

nem visszahúzódó

alapos

előretekintő

sokszor hibázó

nem haragtartó

önbecsületes

pörgő

egyedi stílusú


és van egy kis "hírnevem is" szval eléggé sokat vagyok látható tvben, meg ujságokban



csak értelmes válaszokat fogadok el, a nevek mindegy mi szerint állnak össze, akár betűkavalkád is lehet, de nagyon kellene a segítség. van pár ötletem, de egyik sem az igazi.

mindenkinek köszönöm, aki válaszol. :)



2012. júl. 11. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

07-12 08:58

Onnan vettem,hogy ő maga mesélte egy riportban..

Én szeretem Demjén Rózsit függetlenül,hogy zsidó .

2012. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem az jó ha keresed a becenevedet, de azt ugyis az élet fogja adni.

Énis sokáig kerestem a sajátom és találtam is ki,de semmi értelme nem volt mert amint a többiek(osztálytársak, ismerösök) kitaláltak egyet a salyátom ahhoz képest semmi nem volt.(14/F)

2012. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!