Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányokról mit gondoltok?

Cigányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 16:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
9%

A cigányság a Magyarország kultúráját képviselik.

A világ legdolgosabb népe, ha engednék dolgozni őket.

A Cigányság valójában hazánkban a igazi magyarokká nőttek.

Rengeteg híresség emelkedett ki.

De miért bántják őket rasszisták által, állandóan koholmányok alapján!Csak munkát kell vissza adni amit követelnek.

2012. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
A cigányok Magyarország napszámosai, igazi munkásai, derék emberek.A cigányok beolvadtak a magyarságban. A keveredés igazi magyarrá változtatta őket, nem is venni észre már, hogy ki a roma ki nem. Közel négy millió roma él hazánkban a vegyes házasságok lévén.
2012. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%

A Cigányokról mit gondoltok?

Hát!...A cigányokat szegregáljuk,kettős mércét alkalmazunk velük szemben.Minden élhető munkától megfosztottunk őket, a szélsőjobb terjedésének engedélyezésével.

A cigányok a legjobb munkások, a legjobb barátok, soká éljenek. Remélem lesz változás és vissza adjuk az önbecsülésüket.

2012. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%

Hát mit gondolunk a szélsőjobb náci fasiszta,rasszista szélső Jobbikról? Ők kavarják a sz@rt, polgárháborút szítanak, cigányok, zsidók, kommunisták ellen uszítanak.

Szerintem hagyunk már békét a magyar cigányainknak.

Ők a gazdasági válság legnagyobb áldozatai.

2012. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
én aztán nem keveredek cigányokkal,ocsmány,élősködő,patkány az a faj és ha ennyire véded őket gyere az alattunk levő lakásba,és meglátod miért undorodom tőlük
2012. júl. 16. 10:49
 16/41 A kérdező kommentje:
ÁLDOZATOK?Cigányok százai szoktak állni az önkormányzatnál egyik ordítva "hülye magyarok nem dolgoznak nekünk a pénzért" ez miért van ?Hmmmmm ?Jaaaaaaa tudom most jön hogy van jó meg rossz cigány,én ezt tudom,megértettem,DE TE IS ÉRTSD MEG HOGY A ROSSZ CIGÁNY A 95% MÉG A JÓ CSUPÁN 5%
2012. júl. 16. 11:06
 17/41 A kérdező kommentje:
A cigány nép a magyar nép képviselői ?Te hülye vagy?Egy kést szorít egy cigány a nyakadhoz vagy a családod többi tagjához?Vagy te is cigány vagy?Mert szépen kérlek rá,sőt megparancsolom neked rühes cigány,hogy ne merj ide írni többet
2012. júl. 16. 11:08
 18/41 anonim ***** válasza:
75%
Ez a tag csak provokálni szeretne. Ignoráld!
2012. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
NEKED MENT IS EGY ZÖLD KÉZ (hasznos:))
2012. júl. 16. 11:22
 20/41 anonim ***** válasza:
Azert azt megjegyeznem, hogy nem csak Magyarorszagon vannak ciganyok. MIndenhol utaljak oket. Ahol en elek, keregetnek, es pedig itt lenne munka, dolgozni eszuk agaban sincs. Keregetnek a villamoson az otthon mar bevalt szoveggel, es eljatsszak a szokasos Budapesti szart, lopnak a boltban, gusztustalanok. Az a 0,009 % amely normalis, csak azert mert atvette az adott orszag eletstilusat, dolgozni kezdett es szeparalta magat a sajat fajatol (pl enekesek). Sajnalom is valahol oket, de dolgozni azt utalnak.
2012. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!