Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányokról mit gondoltok?

Cigányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 16:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
19%
Én ismerek sok olyan nagy többségit akik roma anyatejen nevelkedtek.A cigányok a legjobb barátok, a legdolgosabb nép, kár, hogy a rasszizmus áldozatai lettek.
2012. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

17%-os

Mi az,lepontoztak?:-)

"Bár minden magyar olyan lenne mint a cigányok.

Egy kicsit azért mindenki cigány a szíve legmélyén."


Miért milyenek a cigányok? mesélj már el róluk mindent légy szíves.mindent,hiszen ismered őket.Biztos egy fél ország félreérti őket,fejtsd ki részletesen,hogy milyenek,ne csak frázisokat írj.

2012. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
58%
Annak az idióta cigánynak üzenem, hogy ennyire ne nézzen már minket hülyének. Attól még, hogy 20x leírod szinte ugyanazt, attól még tudjuk, hogy ugyanaz a személy vagy. Ennyit a cigányok intelligenciájáról. Na és hogy én mit gondolok a cigányokról? Nem Magyarországon a helyük ezeknek. Huzzanak csak vissza Indiába, na ott lehet lopni-csalni-hazudni-ölni. Aki meg azzal példálózik, hogy jajj magyarok között is van sok ilyen... Na de nem ekkora százalékban, mint a cigányok között! A magyarok 90%-a normális, míg a cigányok talán 1%-a az... A legtöbb kimutatja a foga fehérjét egy idő múlva.
2012. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
25%

Igen divat lett nyál fröcsögve cigányozni.

De aki ezt megteszi gondolt-e rájuk úgy mint egy másik emberre?

Na kik is azok akik cigányoznak! Tudják vajon egyáltalán?

Tudnak róluk bármit azon kívül amit a buta elv - barátaikkal és alacsony IQ-val rendelkező társaikkal együtt

egy szólamban szajkóznak?

A Cigányokról mit gondoltok? Ilyen hullám==

A fasizmus a rasszizmus minden formája a neonácik a szkinhedek és a divatból cigányozók szánni való dísz serege alul iskolázott sikertelen frusztrált emberek.

A cigányságot elnyomják, kitaszítják őket a munka világából, minden élhető forrástól az amúgy dolgos népet.

Sokat köszönhetünk a cigányainknak, hiszen ők építették 60 évig az országot.

2012. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
25%

A Tájékoztatási és Diaszpóra Minisztérium valamint az erre szakosodott Egyetemi Kutató Központ értékelése kimutatta, hogy MAGYARORSZÁG a leg antiszemitább ország a világon is.

S ennek legfőbb oka a Jobbik Magyarország mozgalom a Kuruc Infó hírportál és a Pró Hungária portál nyílt antiszemita uszítása zsidókra, kommunistákra és a szegény kitaszított magyar cigányainkra is egyaránt.


Be kell látni, hogy van cigányok elleni rasszizmus !!!

Értelmetlen és koholmányokra épült váruk hamarosan össze omlik, hiszen nem lehet sokáig vakítani, hülyíteni a jó népet!!!

2012. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"A cigányságot elnyomják, kitaszítják őket a munka világából, minden élhető forrástól az amúgy dolgos népet.

Sokat köszönhetünk a cigányainknak, hiszen ők építették 60 évig az országot."


Aham,valószínűleg a munkáltatók 90%-a helyből rasszista,miattuk nincs munkájuk a cigányoknak.Andersen bácsi meghalt már,tudod....Nem taszítják ki őket,ne sírjon a szád,a Magyarnak sincs munkája,akinek nincs.Az amúgy dolgos népeket pedig fel szokták venni dolgozni,persze gondolom egy munkáltatónak sem érdeke a jó munkaerő,ezért nem veszik fel őket melózni....

De ha alulképzettek,gondolom arról meg az oktatási rendszer tehet,mert nem vették fel őket az iskolába,a 8 osztályt is csak úgy végezte el Lakatos Csöpike,hogy 3x volt másodikos és 5x járt harmadikba.A gonosz tanárok nem engedték tanulni,inkább arra biztatták,hogy terrorizálja az osztálytársait.


"Igen divat lett nyál fröcsögve cigányozni.

De aki ezt megteszi gondolt-e rájuk úgy mint egy másik emberre?"


A pusztán bőrszín alapú rasszizmus primitív dolog.Aki divatból cigányozik,az is primitív.Én nem vagyok náci meg semmi,nem érdekel ez a vonal,nálam arról van szó,mint szerintem a magyarok legtöbbjénél,akik nincsenek jó véleménnyel a cigányok legnagyobb részéről,hogy nehéz úgy gondolni rájuk,mint a másik emberre,amikor a kisebb falvakban mindenüket ellopják,de még brutálisan meg is verik/megölik őket(idős embereket is)kirabolják őket az utcán-velem ez reggel 6-kor történt meg egy buszmegállóban,bőrdzsekire volt pénze szegénynek,és 10 perc alatt elvesz tőlem 3000 forintot,én meg dolgozom napi nyolc órában minimálbérért.Megpróbáltam megérteni őket,hát tudod csak odáig jutottam,hogy továbbra is kerülöm őket,és gyanakvó vagyok velük szemben.Múltkor szemtanúja voltam,hogy 3 kövér cigánynő egy 40 kg-os idős nénit vett körbe,cigit nyomtak a szájába,és gyanítom nem kímélték a pénztárcáját sem.Hozzánk hajnalban akartak betörni,egyszer egy kis cigány kölyök,utána egy fickó.


http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=TmtITd0e-o4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=S-MGvGROXjU&feature=related

2012. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

azért nem halad előre a MAGYAR nép mert a sok cigányt el kell tartani a MAGYAROKNAK, én aki 17 éves korom óta dolgozom rendesen fizetek adót nem kapok egyedülálló anyaként lófszt se, míg a cigány bemegy segélyért és még a bölcsödébe is beveszik ingyen a gyerekét, mert olyan körülmények között élnek, a szülei meg otthon vakarják. Dolgozni nem akarnak, ha meg nem veszik fel őket nem véletlen, mert ha dolgozik is valahol, meg fenyegeti szakvezetőt, lop verekedik stb. Szóval az a véleményem róluk, hogy jó lenne ha elhúznának innen a pcsába!! És azon felül, hogy ingyen élnek még lopnak is meg ölnek! Tisztelet van, kivétel nincs.

Melyik magyar csinálja azt, hogy a hasában lévő gyereket megveri csak azért hogy több segélyt kapjon?? Szerintem egyik se! Azt meg, hogy milyen dolgos a cigány és nélküle nincs Magyarország azt szoktam látni a híradóban!

2012. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 rostas martin ***** válasza:
Elsonek tomegben tamadunk ja ti akiket 1v1 ben elverunk azok azt mondjak a barataiknak hogy 5 en voltunk hogy ne maradjatok szegyenben.A ciganyok epitettek a panel hazak 90 szazalekat nezzetek utana fekete vonat cimszo alatt.A kerdezo gondolom a kerdest ket zsebhoki maraton kozt rakta fel tehat gondolom valami kis tizenhat eves balfsz aki ezt hallota a nagyapjatol az apjatol es minden rokonatol tehat kerdezo mielott minket szidalmaznal nezz utana nepunk tortenetenk.es nem artana rolunk alkotott velemeyned felfrisitesere.es ha a verekedesrol van szo tobbnyire jo genetikank miatt nyerunk es azert mert nem lusta hajas dogok vagyunk hanem mi lattogatjuk csak a boxedzeseket
2013. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Inkább tanulj meg írni, büdös. Nem én vagyok a pohos, hanem te. Ha meló mellett annyit edzenél mint én, szerintem hamar összesz*nád magad. Mondjuk nálatok a munka az ismeretlen fogalom... Engem összevertek? Ha magatokban vagytok kuss a nevetek.

2013. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 rostas martin ***** válasza:
Gondolom az edzesed kimerul 10 fekvotamaszban hetente es mellete szajkarate vb ket nyersz meg.Kuss a nevunk en sok bunyot lattam eletemben feher es cigany es 99 szazamelban ti szoktatok sirva elmenekulni.Mert pofazni tudtok de utni azt nem.
2013. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!